2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Dolnośląskie
  6. Obsługa hotelowa - Kudowa-Zdrój
Dodane 19 kwietnia 2024

Sprzedawca biletów do Parku Wodnego Zielona WySPA

Lokalizacja

Kudowa-Zdrój

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukujemy do pracy w Hotelu Verde Montana w Kudowie-Zdrój osoby na stanowisko:

Kasjer/sprzedawca biletów do Parku Wodnego Zielona WySPA

Zakres obowiązków:

  • Aktywna sprzedaż wejściówek do parku wodnego

  • Obsługa kasy fiskalnej oraz terminala kart płatniczych

Wymagania:

Brak wymagań :) Wyszkolimy Cię z obsługi systemu sprzedażowego i wyjaśnimy zasady obowiązujące w naszym Parku Wodnym.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę lub zlecenie

  • Pracę w miłej atmosferze

  • Rabaty pracownicze na usługi hotelowe

Osoby zainteresowane prosimy o przysyłanie CV.

Prosimy o załączenie w CV zgody na przetwarzanie danych RODO:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji procesu rekrutacji przez GRUPĘ ŁAPAJ Sp. z o.o. Sp.j. z siedzibą w Kudowie-Zdroju, zgodnie z postanowieniami. Oświadczam, że zapoznałem/am się z Zasadami Przetwarzania Danych z dnia 25 maja 2018 r. dostępnymi na stronie internetowej www.verdemontana.pl i akceptuję ich postanowienia. Pozostaję świadomy/a, że mogę w każdej chwili wycofać udzieloną zgodę na przetwarzanie danych osobowych we wskazanym powyżej celu.

Lokalizacja

Kudowa-Zdrój,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Kudowa-Zdrój
ID: 884195529