2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Spedycja
  5. Spedycja - Małopolskie
  6. Spedycja - Andrychów
Dodane 06 maja 2024

Spedytor krajowy, międzynarodowy

Wynagrodzenie

4 242 - 12 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Andrychów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

PM Logistyka szuka pracownika na stanowisko spedytora do oddziału w Andrychowie.

Zakres obowiązków:

  • obsługa klientów w transporcie krajowym i międzynarodowym

  • pozyskiwanie przewoźników

  • realizacja krajowych i międzynarodowych zleceń spedycyjnych

  • organizacja czasu pracy własnej

  • odpowiedzialność za wyniki

Nasze wymagania:

  • doświadczenie na stanowisku spedytora min. 6 m-cy

  • znajomość giełd transportowych

  • wysoka kultura osobista

  • duża łatwość i umiejętność nawiązywania kontaktów

  • umiejętności negocjacyjne

  • kreatywność

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki ubezpieczenia grupowego

  • atrakcyjny system premiowy

  • samodzielność i ambitne zadania

  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

  • praca w biurze

  • zatrudnienie w firmie działającej na rynku od 23 lat.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Grupa PM Sp. z o.o. z siedzibą w Andrychowie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Informujemy:

1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Grupa PM spółka z ograniczoną odpowiedzialnością zarejestrowana pod numerem KRS: 0000955571 w Sądzie Rejonowym dla Krakowa- Śródmieścia w Krakowie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego z siedzibą w Andrychowie, ul. Tkacka 102, 34-120 Andrychów.

(zwana dalej „Administratorem danych”)

2. W każdej sprawie dotyczącej przetwarzania Pani/Pana danych osobowych z Administratorem można skontaktować się mailowo na adres podany w zakładce RODO na stronie www.pmlogistyka.pl.

3. Pani/Pana dane osobowe zawarte w aplikacji o prace przetwarzane będą w celu:

a) wykonywania obowiązków wynikających z przepisów prawa, związanych z procesem zatrudnienia, w tym przede wszystkim przepisów Kodeksu pracy. Podstawą prawną przetwarzania jest w tym przypadku obowiązek prawny ciążący na Administratorze danych.

b) przeprowadzenia procesu rekrutacji w zakresie danych niewymaganych przepisami prawa. Podstawą prawną przetwarzania zasadnie do art. 6 ust. 1 lit a) RODO jest zgoda.

c) przeprowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych, wyłącznie w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych w tym celu. Podstawą prawną przetwarzania zasadnie do art. 6 ust. 1 lit a) RODO jest zgoda.

d) ustalenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń czy też obrony przed takimi roszczeniami przez Administratora danych. Podstawą prawną przetwarzania jest zasadnie do art. 6 ust. 1 lit f) RODO, prawnie uzasadniony interes Administratora danych.

4. Pani/Pana dane osobowe mogą być przekazywane podmiotom świadczącym usługi na rzecz Administratora danych w związku z prowadzeniem procesu rekrutacji, takim jak agencje rekrutacyjne, a nadto dostawcom systemów informatycznych oraz usług z sektora IT.

5. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do zakończenia procesu rekrutacji. Okres przetwarzania może zostać każdorazowo przedłużony o okres przedawnienia roszczeń, jeżeli przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych będzie niezbędne dla ustalenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń czy też obrony przed takimi roszczeniami przez Administratora danych.

6. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do danych osobowych oraz prawo żądania ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych w państwie członkowskim Pani/Pana zwykłego pobytu, miejsca pracy lub miejsca popełnienia domniemanego naruszenia.

7. Podanie danych osobowych jest obowiązkiem ustawowym w zakresie określonym w przepisach Kodeksu Pracy, w pozostałym zaś zakresie jest dobrowolne.

Lokalizacja

Andrychów,

Małopolskie

Małopolskie, Andrychów
ID: 758226990