2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Podlaskie
  6. Księgowość - Białystok
  7. Księgowość - Centrum
Dodane 29 kwietnia 2024

Specjalisty ds. księgowości

Lokalizacja

Białystok, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Firma Hard-Ice poszukuje specjalisty ds. księgowości.

Zakres obowiązków:

- księgowanie dokumentów zgodnie z obowiązującymi przepisami;

- wprowadzanie przelewów do systemu bankowego;

- księgowanie wyciągów bankowych;

- przeprowadzanie niezbędnych czynności związanych z ewidencją księgową;

- współpraca z kontrahentami (monitoring terminów płatności, uzgadnianie salda rozrachunków itp.);

- przygotowywanie danych oraz sporządzanie raportów zgodnie z wymogami firmy;

- współpraca z innymi działami firmy w zakresie powierzonych zadań;

Wymagania:

- wykształcenie średnie lub wyższe (preferowane ekonomiczne);

- doświadczenie w pracy w dziale księgowości;

- dobra znajomość pakietu MS Office;

- samodzielność i terminowość w działaniu;

- mile widziana znajomość programów Wapro (WF Mag, Fakir), Insert (Rewizor Nexo);

Oferujemy:

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat;

- wynagrodzenie wypłacane zawsze w terminie;

- możliwość rozwoju zawodowego;

- pracę w przyjaznej atmosferze;

Miejsce pracy: Zaścianki, ul. Modrzewiowa 11.

Prosimy o dołączenie do CV następującej klauzuli: "Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji."

Klauzula informacyjna:

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:

  • administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Hard-Ice Charubin Sp. K. z siedzibą w Zaścianki, ul. Modrzewiowa 11, 15-521 Białystok;

  • podane dane osobowe przetwarzane będą dla potrzeb rekrutacji:

  • na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

  • na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. c oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r.;

  • Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres 7 dni od zakończenia rekrutacji;

  • posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, prawo do przenoszenia danych – dotyczy danych wymaganych Kodeksem Pracy, a w pozostałym zakresie posiada również Pani/Pan prawo do usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie;

  • ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego;

  • podanie danych osobowych w zakresie wymaganym Kodeksem Pracy jest obligatoryjne, w pozostałym zakresie jest dobrowolne;

  • Pani/Pana dane nie będą profilowane.

Podlaskie

Podlaskie, Białystok, Centrum
ID: 915195269