2. Praca
  3. HR
  4. Kadry i płace
  5. Kadry i płace - Dolnośląskie
  6. Kadry i płace - Wrocław
  7. Kadry i płace - Krzyki
Dodane 11 czerwca 2024

Specjalisty ds. Kadr i Płac

Lokalizacja

Wrocław, Krzyki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

KRX Work poszukuje doświadczonego Specjalisty ds. Kadr i Płac, który dołączy do naszego zespołu. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kompleksowe prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej oraz wsparcie działań związanych z obsługą pracowników i zleceniobiorców.

Zakres obowiązków:

• Kompleksowe prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej

• Przygotowywanie umów i dokumentów związanych z nawiązywaniem i rozwiązywaniem stosunku pracy oraz umów cywilnoprawnych

• Kontrola terminowości dokumentów kadrowo-płacowych, szkoleń BHP oraz badań lekarskich

• Korespondencja z komornikami

• Wprowadzanie zajęć z wynagrodzenia do systemu kadrowo-płacowego

• Rejestrowanie, wyrejestrowanie oraz zgłaszanie wszelkich zmian dla pracowników i zleceniobiorców w ZUS (program Płatnik)

• Przygotowywanie deklaracji miesięcznych i rocznych ZUS, PIT, PFRON, PPK

• Sporządzanie korekt na podstawie pism z ZUS

• Opisywanie faktur dla działu księgowości

• Naliczanie wynagrodzeń

• Sporządzanie list płac

• Rozliczanie umów cywilnoprawnych

Wymagania:

• Doświadczenie na podobnym stanowisku

• Znajomość przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych

• Dokładność i terminowość w wykonywaniu zadań

• Umiejętność pracy w zespole oraz komunikatywność

• Dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel

Oferujemy:

• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

• Biuro w centrum Wrocławia

• Możliwość rozwoju zawodowego(szkolenia)

• Pakiet benefitów (np. imprezy integracyjne, karta sportowa)

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Krzyki
ID: 920107502