2. Praca
  3. HR
  4. Kadry i płace
  5. Kadry i płace - Mazowieckie
  6. Kadry i płace - Warszawa
  7. Kadry i płace - Wawer
Dodane 23 kwietnia 2024

Specjalistka / Specjalista Działu Wsparcia – rejon Polska

Lokalizacja

Warszawa, Wawer

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Specjalistka / Specjalista Działu Wsparcia – region Polska

Twój zakres obowiązków

-   Opieka nad stałymi klientami firmy – wywoływanie zamówień w odpowiednich terminach, obsługa dokumentowa zamówień, utrzymywanie dobrych relacji.

- Monitorowanie wysyłki towarów

- Kontrola rozliczeń z klientami

- Ścisła współpraca z działem handlowym, logistyką oraz produkcją – planowanie wysyłek

- Przygotowanie zestawień i raportów

-Kompletowanie i archiwizacja dokumentacji handlowej

Nasze oczekiwania

-   Zaangażowanie oraz odpowiedzialne podejście do obowiązków jest dla nas kluczowe!

-   Doświadczenie w dziale obsługi klienta, dziale reklamacji lub dziale wsparcia będzie ważnym atutem

-   Aktywne podejście do powierzonych zadań ukierunkowane na osiąganie wyznaczonego celu. Dokładność i systematyczność – to cechy, które będą niezbędne na powierzonym stanowisku.

-   Umiejętność budowania trwałych relacji z klientami

- Umiejętność ustalania priorytetów oraz efektywnego wykorzystania czasu, samodzielność w działaniu.

-   Gotowość do podejmowania nowych wyzwań i chęć do doskonalenia swoich umiejętności

-   Umiejętność samodzielnej organizacji pracy oraz pracy zespołowej

-   Łatwość w nawiązywaniu kontaktu, doskonałe umiejętności interpersonalne i komunikacyjne

-   Znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office)

To oferujemy

·   Jesteśmy stabilną firmą z ponad  25 letnim doświadczeniem i ugruntowaną pozycją na rynku

·         Dział handlowy tworzy kilkunastoosobowy zespół fachowców w swoich dziedzinach

·         Mimo dynamicznego wzrostu firmy udaje nam się zachować miłą atmosferę pracy

·         Zapewniamy atrakcyjne wynagrodzenie i premie oraz komfortowe miejsce pracy w nowym biurze , które jest własnością firmy

·         Oferujemy niezbędne narzędzia pracy i pakiet szkoleń

·         Oferujemy szerokie możliwości sposobu zatrudnienia (umowę o pracę , B2B)

JS Technologie Sp z o.o.

JS Technologie jest renomowanym producentem profili budowlanych. Jesteśmy fachowcami – produkujemy profile od 1996 roku. Nasz rozwój potwierdza obecność na 19 rynkach Europy oraz ciągły wzrost obrotów. JS Technologie wyróżnia stały, stabilny wzrost oraz najszersza na rynku oferta produktów.

Nasz kapitał jest całkowicie polski, zatrudniamy 90 pracowników. Staramy się, aby każdy czuł się u nas doceniany i miał osobisty wpływ na realizację naszych wspólnych planów rozwoju. W związku ze wzrostem produkcji oraz poszerzeniem asortymentu, inwestujemy w rozwój działu wsparcia i działu handlowego.

Jeśli jesteś osobą nastawioną na rozwój, pełną zapału do realizacji nowych projektów i masz dość rutyny i anonimowości w swojej pracy, zapraszamy Cię do nas. W naszym zgranym zespole docenimy Twoje zaangażowanie, doświadczenie i skuteczność.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Wawer
ID: 909135657