2. Praca
  3. HR
  4. Kadry i płace
  5. Kadry i płace - Dolnośląskie
  6. Kadry i płace - Wrocław
  7. Kadry i płace - Krzyki
Praca JWW
Dodane 29 kwietnia 2024

Specjalistka / Specjalista ds. kadr

Lokalizacja

Wrocław, Krzyki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

JWW to coś więcej niż biuro rachunkowe. Naszą misją jest zapewnienie stabilności małym i średnim firmom. Pomagamy przedsiębiorcom w zdobywaniu pozycji lidera, wskazując szanse i zagrożenia oraz ograniczając ryzyko podatkowe. Budujemy partnerskie relacje z naszymi klientami. Pracujemy w atmosferze wsparcia i otwartej komunikacji. Jako zespół gramy w jednej drużynie. I naprawdę lubimy naszą pracę.

Kogo szukamy?

Poszukujemy obecnie Specjalistki / Specjalisty ds. kadr, która/y samodzielnie poprowadzi kadry w powierzonych firmach.

Na co dzień będziesz pracować w 10-osobowym zespole.

Jeśli masz doświadczenie w dziale kadr, chcesz się dalej rozwijać i zdobywać doświadczenie w nowoczesnym biurze rachunkowym i świetnie czujesz się w pracy w zespole, zapraszamy!

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowe prowadzenie dokumentacji kadrowej

  • rozliczanie oraz ewidencja czasu pracy (listy obecności, urlopy, zwolnienia)

  • sporządzanie dokumentacji personalnej (umowy, aneksy, zaświadczenia, świadectwa pracy, itp.)

  • bieżące monitorowanie zmian w obowiązujących przepisach prawa

  • praca na systemie InsERT Gratyfikant nexo

Nasze wymagania

  • minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

  • praktyczna znajomość przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych

  • samodzielność w działaniu i poczucie odpowiedzialności za powierzony obszar

  • dokładność i rzetelność w wykonywaniu obowiązków

  • komunikatywność i otwartość w kontaktach z klientem

  • pozytywne nastawienie do życia, otwartość na ludzi

Mile widziane

  • znajomość systemie InsERT Gratyfikant nexo

  • doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym

  • znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • wynagrodzenie uzależnione od kompetencji i doświadczenia

  • szeroki pakiet świadczeń socjalnych obejmujący: prywatną opiekę medyczną, dodatkowe ubezpieczenie i kartę Multisport

  • możliwość rozwoju i podwyższenia kwalifikacji: szkolenia i kursy branżowe, szkolenia z kompetencji miękkich, kursy językowe

  • pracę w przyjaznej atmosferze

  • nasze towarzystwo – prace u boku doświadczonego zespołu księgowych i kadrowych, zawsze gotowych do wsparcia

  • skuteczny onboarding, który pomoże Ci bezstresowe wdrożenie i poznanie firmy

  • biuro z ogródkiem w prestiżowej dzielnicy Wrocławia - Borek, gdzie latem na leżaku możesz zjeść lunch i oderwać się od obowiązków

  • owocowe poniedziałki, świeża kawa, pizza, regularne wyjścia integracyjne? To u nas standard.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Krzyki
ID: 913712590