2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Dolnośląskie
  6. Księgowość - Jelenia Góra
  7. Księgowość - Centrum
Dodane 23 kwietnia 2024

Specjalista w dziale Księgowość i Podatki

Lokalizacja

Jelenia Góra, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

OmniFin to nowoczesna firma, która świadczy usługi księgowe, kadrowo-płacowe oraz wsparcia średnich i małych przedsiębiorstw w zakresie zarządzania oraz finansów firmy. Działamy lokalnie, jednak nasz zasięg wykracza poza siedziby biur we Wrocławiu i w Jeleniej Górze obejmując praktycznie cały obszar Dolnego Śląska.

Nasz zespół składa się z dynamicznych osób, które pod kierunkiem doświadczonych ekspertów w obszarze ksiąg rachunkowych i podatkowych, kadr i płac, jak również w budowaniu systemów informacji zarządczej realizują zadania dla naszych klientów.

Naszą ambicją jest utrzymanie wysoce kompetentnego zespołu, który będzie realizować obsługę na rzecz podmiotów krajowych i międzynarodowych, praktycznie każdej wielkości.

miejsce pracy: Jelenia Góra

W zakres obowiązków na tym stanowisku, wchodzi:

  • prowadzenie pełnej księgowości klientów OmniFin oraz prowadzenie rozliczeń podatkowych (VAT, podatki dochodowe) tych klientów - księgowanie, rozliczanie i zamykanie kont, sprawozdawczość;

  • komunikacja z klientem oraz koordynacja procesu obsługi;

  • wsparcie dla przypisanych pracowników w merytorycznej i formalnej analizie wpływających dokumentów oraz w zakresie księgowań;

  • sporządzanie zestawień i raportów dla klientów i ich pracowników;

  • zarządzanie realizacją powierzonych zadań w ramach przypisanego zespołu.

Od kandydatów oczekujemy:

  • wyższego wykształcenia kierunkowego;

  • doskonałej organizacji pracy własnej oraz samodyscypliny;

  • co najmniej dwuletniego doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu istotnych obszarów księgowości i podatków przedsiębiorstw;

  • predyspozycji osobistych do współpracy z innymi i nawiązywania relacji;

  • doświadczenia w zakresie realizacji czynności księgowych lub prowadzeniu ewidencji podatkowych;

  • doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu spraw biurowych oraz załatwianiu spraw z organami skarbowymi;

Oferujemy:

pracę w zmotywowanym zespole i bardzo przyjaznej atmosferze. Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie oraz zatrudnienie na podstawie umowy o pracę. Praca w naszej firmie daje również możliwości zdobycia rozległego doświadczenia obszarze księgowości i finansów przedsiębiorstw - wśród naszych klientów są podmioty różnej wielkości, a największe podlegają obowiązkowym badaniom sprawozdania finansowego. Ponadto nasi klienci działają w praktycznie każdej branży - od produkcji słodyczy do świadczenia usług międzynarodowego transportu kolejowego.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (życiorys zawodowy).

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Jelenia Góra, Centrum
ID: 686885122