2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Social media
  5. Social media - Wielkopolskie
  6. Social media - Luboń
Dodane 02 kwietnia 2024

Specjalista TIK TOK, Instagram - QGesto kuchnie ogrodowe

Wynagrodzenie

4 245 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Luboń

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

QGESTO poszukuje pracownika na stanowisko SPECJALISTA ds. SOCIAL MEDIA.

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie FILMÓW, ZDJĘĆ, TEKSTÓW.

  • Obsługa profili TikTok, Instragram, Facebook, Youtube.

  • Planowanie i analiza reklam w mediach społecznościowych.

Wymagania:

  • Umiejętność filmowania (najlepiej z wykorzystaniem GIMBALA);

  • Umiejętność dynamicznej pracy w CANVIE.

  • Umiejętność montażu w CapCut lub DaVinci Resolve lub PremierePro;

  • Umiejętność obróbki zdjęć;

  • Szukamy osoby SAMODZIELNEJ, KREATYWNEJ I SUMIENNEJ !!!

Mile widziane:

  • Zainteresowanie AI.

  • Znajomość języków obcych.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowę o pracę.

  • Niezbędny sprzęt laptop, aparat, gimbal itd.

  • Stabilne warunki zatrudnienia z nastawieniem na długofalową współpracę.

  • Ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku pełnym wyzwań.

  • Perspektywę szybkiego awansu i rozwoju kwalifikacji zawodowych.

  • Możliwość wdrażania innowacyjnych pomysłów, posiadanie realnego wpływu na rozwój firmy.

PORTFOLIO LUB /I PROWADZONE SOCIAL MEDIA

PROSIMY DOŁĄCZYĆ DO CV.

Lokalizacja

Luboń,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Luboń
ID: 908910620