2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Marketing
  5. Marketing - Kujawsko-pomorskie
  6. Marketing - Kominy
Dodane 09 maja 2024

Specjalista/Specjalistka ds. Promocji

Lokalizacja

Kominy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca zdalna, Praca hybrydowaRekrutacja onlinePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

OPIS

Arago Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Kominy przy ul. Jastrzębiej 24, 87-300 Brodnica, w związku dynamicznym rozwojem firmy poszukuje energicznej i dobrze zorganizowanej osoby na stanowisko: Specjalista/Specjalistka ds. promocji - tworzenie treści foto/video.

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowe tworzenie materiałów promocyjnych w formie video (od scenariusza po finalny film),

  • Rejestrowanie materiałów video,

  • Montaż i postprodukcja video,

  • Weryfikacja poprawek zmontowanych filmów,

  • Dbanie o wysoką jakość tworzonych materiałów,

  • Selekcja materiałów do spotów,

  • Dobór muzyki do spotów,

  • Przygotowanie graficzne i merytoryczne spotów,

  • Przygotowywanie animacji do spotów,

  • Współpraca z działem graficznym,

Nasze wymagania

  • Umiejętność pisania tekstów lektorskich

  • Znajomość zagadnień z zakresu współczesnych trendów w reklamie, autopromocji, technik filmowych

  • Kreowanie nowych pomysłów w celu zwiększenia widoczności marki w internecie,

  • Zmysł artystyczny oraz wyczucie estetyki obrazu,

  • Kreatywność,

  • Komunikatywność,

  • Zaangażowanie,

  • Dobra organizacja pracy własnej,

  • Otwartość na podróże,

  • Prawo jazdy kategorii B

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • niezbędne narzędzia do pracy

  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,

  • pracę w przyjaznej atmosferze - tworzymy zespół nastawiony na długofalowe relacje,

  • pakiet benefitów pozapłacowych.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).” Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że Administratorem danych jest Arago Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Kominy.

Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. W celu realizacji wymienionych praw należy przesłać e-mail z wybranym żądaniem na adres mailowy wskazany na stronie internetowej Arago Sp. z o.o. Ma Pan/Pani także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Pani/Pana dane osobowe nie zostaną przekazane poza Europejski Obszar Gospodarczy. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Kominy,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Kominy
ID: 914376832