2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Marketing
  5. Marketing - Opolskie
  6. Marketing - Opole
Dodane 16 kwietnia 2024

Specjalista / Specjalistka ds. MARKETINGU | Opole

Wynagrodzenie

6 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Opole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowa

Opis

Specjalista ds. Marketingu

UMOWA O PRACĘ, UMOWA ZLECENIE

6 000 zł - 8 000 zł brutto / mies.

KONTRAKT B2B

6 000 zł - 8 000 zł netto (+ VAT) / mies.

  • Praca zmianowa: nie

  • Dni pracy: dni robocze (poniedziałek - piątek)

  • Godziny pracy: elastyczny grafik, możliwe nadgodziny, 7:00-15:00, 8:00-16:00, 9:00-17:00

  • Możliwa praca w godzinach nocnych: nie

  • Tryb wypłaty: miesięczna

  • System wynagrodzeń: stała podstawa + premia świąteczna

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Współtworzenie strategii promocji marki i strategii finansowania rozwoju

  • Odpowiedzialność za strategię marki i pozycjonowanie

  • Zarządzanie i planowanie pracy zespołu marketingowego - ustalanie priorytetów, optymalizacja pracy, wyznaczanie celów etc.

  • Analiza efektów prowadzonych działań i raportowanie do CEO

  • Prowadzenie kampanii crowdfundingowych i pozyskiwanie środków zewnętrznych od firm i osób prywatnych

  • Zarządzanie społecznością followersów, grup newsletterowych, ludzi wokół projektów fundacji

  • Tworzenie treści materiałów fundraisingowych (np. raporty, newslettery, materiały promocyjne)

  • Tworzenie i implementacja strategii marketingowo-sprzedażowej produktów projektowych/programowych Fundacji

  • Przygotowywanie kampanii marketingowych we wszystkich kanałach komunikacji

  • Zarządzanie kanałami komunikacji

  • Monetyzacja działań

  • Copywriting, redagowanie ofert, maili, pism etc.

NASZE WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe, bądź pochodne

  • Minimum 3 lata doświadczenia w obszarze marketingu / crowdfundingu / biznesu, na podobnym stanowisku

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem kreatywnym

  • Doświadczenie w budowaniu wizerunku marek

  • Doświadczenie we współtworzeniu i wdrażaniu strategii marketingowej

  • Doświadczenie w budowaniu komunikacji produktowej począwszy od konceptu do finalnego wprowadzenia do sprzedaży

  • Znajomość oraz wykorzystywanie narzędzi fundraisingowych (tj. newsletter, organizacja eventów, współpraca z mediami i biznesem)

  • Utrzymanie długofalowej relacji z darczyńcami organizacji – osoby indywidualne i firmy

  • Poprawna polszczyzna, “lekkie pióro”

  • Doświadczenie w tworzeniu materiałów komunikacji marketingowej

  • Wiedza z zakresu SEM i SEO

  • Wiedza z zakresu Google Analytics oraz umiejętność interpretowania danych

  • Średnia znajomość języka angielskiego

  • Biegłość w MS Office i środowisku Google Workspace,

a także:

  • Pro-aktywne podejście do realizacji celów

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • "Lubisz się rozwijać i rozwijać ludzi, z którymi pracujesz"

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej

  • Komunikatywność

  • Terminowość i sumienność

MILE WIDZIANE:

  • znajomość specyfiki pracy w organizacjach pozarządowych

  • umiejętność samodzielnego poszukiwania rozwiązań

  • umiejętność pracy w zespole hybrydowym

  • elastyczność

  • otwartość na nowe zadania oraz zdobywanie nowych doświadczeń

  • znajomość najnowszych trendów i praktyk w obszarze mediów społecznościowych, marketingu i działań fundraisingowych

OFERUJEMY:

  • Realny wpływ na rozwój innowacyjnych programów profilaktycznych

  • Pracę z misją w prężnie rozwijającej się Fundacji

  • Pracę w miłej atmosferze w zgranym zespole

  • Okresowe szkolenia i wyjścia integracyjne

  • Praca w nowoczesnym biurowcu

  • Otwartość na osobiste talenty i indywidualne podejście do pracownika

BENEFITY:

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy (7:00-15:00, 8:00-16:00, 9:00-17:00)

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • paczki świąteczne

O NAS:

Chcesz pracować z misją?

Nasz Partner, z którym m.in. współtworzymy Think-tank "Instytut Rozwoju i Profilaktyki" oraz powołaliśmy konsorcjum na rzecz zdrowia psychicznego i dobrego rozwoju młodego pokolenia - Fundacja Rozwoju Młodego Pokolenia, której misją jest towarzyszenie młodzieży w poszukiwaniu odpowiedzi na życiowe pytania oraz łączenie i wspieranie tych, którym zależy na dobrej przyszłości młodych, poszukuje nowego członka zespołu na stanowisko Specjalisty ds. Marketingu.

Lokalizacja

Opole,

Opolskie

Opolskie, Opole
ID: 909153345