2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Marketing
  5. Marketing - Lubelskie
  6. Marketing - Lublin
Dodane 21 maja 2024

Specjalista / Specjalistka ds. marketingu e-commerce

Wynagrodzenie

4 500 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Praktyka / staż

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: Praca hybrydowa, W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Nasza firma, www.purcoo.com, świadczy usługi produkcyjne i marketingowe B2B w środowisku międzynarodowym. W związku z planowanym wdrożeniem usługi W2P poszukujemy Specjalista / Specjalistka ds. marketingu e-commerce.

 Zakres obowiązków

- współtworzenie strategii marketingowej firmy;

- obsługa i pozycjonowanie witryny W2P;

- aktualizacja oferty;

- organizacja i prowadzenie działań promocyjnych;

- budowanie pozytywnego wizerunku firmy;

- wsparcie przy utrzymaniu i prowadzeniu biura.

 Wymagania

- znajomość narzędzi SEO;

- zaangażowanie w wykonywane zadania, samodzielność, bardzo dobra organizacja pracy;

- umiejętności słuchania i rozumienia potrzeb klientów;

- kreatywność i pomysłowość;

- biegła znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego;

- dla obcokrajowców / obywateli Ukrainy - znajomość języka polskiego na poziomie umożliwiającym płynną komunikację w mowie i piśmie.

Mile widziane:

- doświadczenie w firmie usługowo – produkcyjnej;

- umiejętności obsługi programów graficznych;

- doświadczenie w obsłudze kampanii Google Ads;

- doświadczenie przy tworzeniu, prowadzeniu stron internetowych;

- praca na podobnym stanowisku bądź trwająca edukacja w tym kierunku.

Oferujemy

- umowę o pracę lub inną wygodną dla Ciebie formę zatrudnienia w pełnym lub niepełnym wymiarze;

- możliwość pracy zdalnej;

- wynagrodzenie na start 4500 zł brutto – dalszy wzrost powiązany ze zdobytym doświadczeniem i wynikami pracy;

- pełne wsparcie i szkolenie w początkowym okresie pracy;

- niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon).

Zapraszamy do złożenia swojego CV i jednocześnie zastrzegamy, że skontaktujemy się wybranymi osobami, spełniającymi powyższe wymagania. Proszę o dopisanie w CV klauzuli RODO umożliwiającej wykorzystanie Państwa danych w procesie rekrutacji.

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 919884264