2. Praca
  3. HR
  4. Pozostałe w HR
  5. Pozostałe w HR - Mazowieckie
  6. Pozostałe w HR - Warszawa
  7. Pozostałe w HR - Ursus
Dodane 14 maja 2024

Specjalista / Specjalistka ds. legalizacji pobytu cudzoziemców

Lokalizacja

Warszawa, Ursus

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Biuro Usług Księgowych Optima Sp. z o.o.

Outsourcing / Leasing Pracowniczy

Od 6 lat działająca na polskim rynku pracy

Do swojego działu zatrudni osobę na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa, Ursus

Twój zakres obowiązków

·        prowadzenie postępowań administracyjnych związanych z legalizacją cudzoziemców w Polsce

·        przygotowywanie i prowadzenie dokumentacji związanej z dokumentami do kart pobytu

·        współpraca z pracownikami tymczasowymi - udzielanie im informacji na temat procesu legalizacji pobytu

·        prowadzenie wewnętrznych rejestrów oraz archiwizacja otrzymywanych dokumentów

·        współpraca z działem rekrutacji oraz kadr

·        wyjścia lub wyjazdy służbowe w celu załatwiania spraw urzędowych

·        weryfikacja dokumentów cudzoziemców

·        kontakt z urzędami

Nasze wymagania

·        bardzo dobra znajomość przepisów z zakresu pobytu i zatrudniania cudzoziemców

·        min 2-letnie doświadczenie

·        dobra znajomość pakietu Microsoft Office

·        prawo jazdy kat. B

·        dobra organizacja pracy oraz procesu obiegu dokumentów

Mile widziane

·        mile widziana znajomość języka rosyjskiego oraz języka angielskiego

To oferujemy

·        Jasny system zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę po okresie próbnym

·        Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego

·        Możliwość skorzystania z pakietów opieki medycznej

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Administratorem danych osobowych jest Biuro Usług Księgowych Optima Sp. z o.o. z

siedzibą przy ul. Mszczonowskiej 33/35 w Skierniewicach. Dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia ewentualnych przyszłych rekrutacji przez Biuro Usług Księgowych Optima Sp. z o.o.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Ursus
ID: 884198798