2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Śląskie
  6. Księgowość - Dąbrowa Górnicza
Przemysław Miśkiewicz
Dodane 29 kwietnia 2024

Specjalista / Specjalistka ds. kadrowo-księgowych

Lokalizacja

Dąbrowa Górnicza

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

ZAKRES OBOWIĄZKÓW Z ZAKRESU KADR I PŁAC:

  • prowadzenie dokumentacji pracowniczych: umowy o pracę / umowy zlecenia, ewidencje czasu pracy pracowników,

  • obsługa PUE ZUS,

  • składanie sprawozdań do GUS,

  • sporządzanie listy płac,

  • prowadzenie ewidencji odzieży roboczej oraz środków ochrony osobistej,

  • ubezpieczenia grupowe pracowników,

  • współpraca z działem BHP,

  • przygotowywanie zeznań rocznych pracowników - PIT,

  • bieżąca korespondencja z organami służb administracji państwowej (ZUS, PIP, SANEPID, etc.),

  • weryfikacja kwalifikacji pracowniczych, szkoleń, badań lekarskich,

  • rozliczenie czasu pracy kierowców,

  • prowadzenie planów urlopowych

ZAKRES OBOWIĄZKÓW Z ZAKRESU KSIĘGOWOŚCI:

  • ewidencja sprzedaży,

  • fakturowanie,

  • ewidencja środków trwałych,

  • rozliczenia kosztów i amortyzacji na poziomie KPiR,

  • przygotowywanie deklaracji podatkowych,

  • rejestr VAT.

Nasze wymagania:

  • dobra znajomość zagadnień kadrowo-płacowych,

  • dobra znajomość zagadnień w zakresie księgowości na poziomie KPiR

  • doświadczenie zawodowe minimum 5 lat.

To oferujemy:

  • umowę o pracę na pełny etat,

  • pracę od poniedziałku do piątku.

P.P.H.U. EL-PLAST ELŻBIETA BILEWICZ działa na polskim i zagranicznym rynku od 2000 roku w branży recyklingu i przetwórstwa tworzyw sztucznych. Główna działalność firmy obejmuje odzysk surowców z materiałów segregowanych, w tym odbiór odpadów oraz ich zagospodarowanie.

Lokalizacja

Dąbrowa Górnicza,

Śląskie

Śląskie, Dąbrowa Górnicza
ID: 913610812