2. Praca
  3. HR
  4. Kadry i płace
  5. Kadry i płace - Małopolskie
  6. Kadry i płace - Kraków
  7. Kadry i płace - Nowa Huta
Dodane 24 kwietnia 2024

Specjalista / Specjalistka ds. kadr i płac - Kadrowa/Kadrowy

Lokalizacja

Kraków, Nowa Huta

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Zatrudnimy Specjalistę / Specjalistkę ds. kadr i płac - Kadrowa/Kadrowy

Twój zakres obowiązków:

  • Samodzielne prowadzenie pełnej dokumentacji kadrowo-płacowej (dla ok. 100 pracowników);

  • Wprowadzanie danych do systemu kadrowo-płacowego;

  • Samodzielne przygotowanie oraz naliczanie wynagrodzeń dla różnych form zatrudnienia (umowa o pracę, umowa zlecenie);

  • Przygotowanie rozliczeń oraz terminowej sprawozdawczości w zakresie ZUS (Płatnik), PIT- 4, PIT 11, GUS oraz PPK;

  • Rozliczanie czasu pracy, administrowanie i rozliczanie urlopów i zwolnień lekarskich;

  • Monitorowanie ważności orzeczeń lekarskich, szkoleń BHP;

  • Sporządzanie zaświadczeń oraz wszelkich innych dokumentów związanych z zatrudnieniem pracowników.

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie/ mile widziane wykształcenie kierunkowe z zakresu kadr i płac;

  • Minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku;

  • Praktyczna i aktualna znajomość przepisów prawa pracy, prawa podatkowego, prawa ubezpieczeń społecznych;

  • Znajomość systemów czasu pracy, w szczególności równoważnego systemu czasu pracy;

  • Znajomość obsługi programu ERP Optima, Płatnik oraz pakiet MS Office;

  • Sumienność i bardzo dobra organizacja pracy;

  • Umiejętność analitycznego myślenia.

O nas:

Firma PRO-CAR Zbigniew Doniec powstała w 1990 roku, mamy więc za sobą już 30 lat doświadczeń i współpracy z Państwem. Przez cały okres działalności  staramy się systematycznie podwyższać jakość naszych towarów i usług. Początkowo opieraliśmy się wyłącznie na naprawach powypadkowych, pokolizyjnych oraz usługach mechanicznych, ale sukcesywnie rozwijając się poszerzyliśmy naszą ofertę o szereg innych działalności.

Zajmujemy się wynajmem rusztowań, zaopatrujemy w gaz do celów grzewczych gospodarstwa indywidualne oraz przedsiębiorstwa, świadczymy usługi w zakresie transportu  krajowego  i międzynarodowego, posiadamy stacje paliw w tym pięć partnerskie BP. Aktualnie najprężniej rozwijającą się działalnością naszej firmy jest dystrybucja gazów płynnych i technicznych. Zajmujemy się sprzedażą zarówno autogazu jak i gazu w butlach. Posiadamy własne rozlewnie: gazu propan-butan oraz dwutlenku węgla CO2.

CV wraz z poniższą klauzulą prosimy przesyłać na wskazany adres a-mail bądź za pośrednictwem OLX.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Nowa Huta
ID: 912446854