2. Praca
  3. HR
  4. Kadry i płace
  5. Kadry i płace - Podlaskie
  6. Kadry i płace - Białystok
  7. Kadry i płace - Dojlidy
Dodane 21 maja 2024

Specjalista / Specjalistka ds. kadr i płac

Lokalizacja

Białystok, Dojlidy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twój zakres obowiązków:

·        naliczanie wynagrodzeń

·        prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej

·        koordynacja i realizacja działań związanych z prowadzeniem spraw pracowniczych oraz gromadzenie i właściwe przechowywanie informacji pracowników w aktach osobowych

·        obsługa procesów związanych z zatrudnianiem oraz rozwiązaniem umów o pracę

·        sporządzanie rozliczeń i zestawień do ZUS, GUS, PFRON itd. oraz obsługa PPK

·        sporządzanie raportów i zestawień na potrzeby Zarządu

·        realizacja dodatkowych zadań z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi

Nasze wymagania:

·        wykształcenie wyższe, mile widziane zarządzanie zasobami ludzkimi, ekonomia, prawo

·        min. 2 letnie doświadczenie w pracy w dziale kadr i płac, mile widziane w firmie produkcyjnej

·        znajomość przepisów prawa pracy oraz zagadnień związanych z zarządzaniem zasobami ludzkimi

·        zdolności organizacyjne oraz komunikatywność

Mile widziane:

·        znajomość systemu SAP ( możliwość przyuczenia pracownika)

·        komunikatywna znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

To oferujemy:

·        stabilna praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

·        umowa o pracę

·        atrakcyjny system wynagradzania premiujący inicjatywę i zaangażowanie

·        pakiet socjalny oraz dofinansowanie do zakupu okularów

·        ubezpieczenia grupowe na życie

·        pakiet sportowy

·        program emerytalny

Podlaskie

Podlaskie, Białystok, Dojlidy
ID: 919834740