2. Praca
  3. HR
  4. Kadry i płace
  5. Kadry i płace - Mazowieckie
  6. Kadry i płace - Warszawa
  7. Kadry i płace - Praga-Południe
Dodane 10 kwietnia 2024

Specjalista/Specjalistka ds. kadr

Wynagrodzenie

5 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Praga-Południe

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jesteśmy firmą doradczo-szkoleniową i outsourcingową. Zajmujemy się szeroko pojętym prawem pracy oraz ubezpieczeniami społecznymi. Zapewniamy wsparcie we wszystkich zagadnieniach związanych z prowadzeniem kadr i płac oraz kontaktami z ZUS.

Zakres obowiązków Specjalista ds. kadr

  • sporządzanie dokumentacji związanej z zatrudnieniem

  • prowadzenie akt osobowych oraz dokumentacji w sprawach związanych ze stosunkiem pracy

  • obsługa pracowników w zakresie kadrowym m.in, wystawianie zaświadczeń

  • ewidencjonowanie i rozliczanie czasu pracy

  • przygotowywanie dokumentów zgłoszeniowych i rozliczeniowych do ZUS,PIT,PPK

  • monitorowanie terminowości badań lekarskich oraz współpraca z obszarem BHP

  • obsługa programu Płatnik

  • przygotowywanie zestawień i raportów kadrowych

  • bieżące monitorowanie zmian w obowiązujących przepisach prawnych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe bądź w trakcie studiów

  • doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku – minimum 2 lata pracy

  • doświadczenie w pracy z systemem kadrowym

  • znajomości obsługi komputera - znajomość systemów MS WORD i EXCEL

  • mile widziana znajomość i umiejętność interpretacji przepisów prawa pracy, ubezpieczeniowych i podatkowych

  • komunikatywność oraz umiejętność współpracy w zespole

  • wysoki poziom umiejętności komunikacyjnych i interpersonalnych oraz analitycznego myślenia

  • skrupulatność i dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w stale rozwijającej się firmie

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • pracę w przyjaznej atmosferze

  • możliwość poszerzania wiedzy i podnoszenia kwalifikacji

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Praga-Południe
ID: 910744258