2. Praca
  3. HR
  4. Rekrutacja
  5. Rekrutacja - Podlaskie
  6. Rekrutacja - Białystok
  7. Rekrutacja - Bema
Dodane 22 kwietnia 2024

Specjalista/Specjalistka ds. HR

Lokalizacja

Białystok, Bema

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

O firmie: Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą w branży budowlanej. W związku z rozwojem naszych projektów poszukujemy doświadczonego Specjalisty ds. HR, który wesprze nasz zespół w rekrutacji i zarządzaniu zasobami ludzkimi.

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie procesów rekrutacyjnych dla personelu budowlanego.

  • Przygotowywanie i podpisywanie umów z nowymi pracownikami.

  • Współpraca z zespołami projektowymi w celu identyfikacji potrzeb personalnych.

  • Utrzymywanie pozytywnych relacji z pracownikami oraz dbanie o ich rozwój i zadowolenie z pracy.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, szczególnie w branży budowlanej, będzie dodatkowym atutem.

  • Bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność oraz wysokie umiejętności interpersonalne.

  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie.

  • Możliwość pracy w międzynarodowym środowisku.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia.

  • Pakiet szkoleń i możliwość rozwoju zawodowego.

Podlaskie

Podlaskie, Białystok, Bema
ID: 913656144