2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Dolnośląskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Wrocław
  6. Pozostałe oferty pracy - Krzyki
Dodane 05 kwietnia 2024

Specjalista / Specjalistka ds. funduszy unijnych

Lokalizacja

Wrocław, Krzyki

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Umowa zlecenie, Inny, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca zdalna

Opis

O nas

EUROLIDER od 18 lat zarządza projektami z zakresu rozwoju i konkurencyjności przedsiębiorstw. Firma specjalizuje się w funduszach europejskich i pożyczkach unijnych, zajmując się kompleksowym doradztwem inwestycyjnym w zakresie pozyskiwania, koordynacji oraz rozliczania dotacji unijnych.

Twój zakres obowiązków

·       Opracowanie dokumentacji aplikacyjnej dla projektu inwestycyjnego oraz załączników niezbędnych do pozyskania funduszy unijnych;

·       Utrzymywanie stałego kontaktu z klientem w zakresie przygotowania dokumentów;

·       Wsparcie merytoryczne na etapie przygotowania dokumentacji;

·       Udział w spotkaniach biznesowych.

Nasze wymagania

·       Poparte sukcesami doświadczenie w opracowywaniu kompletnych wniosków o dofinansowanie wraz z niezbędną dokumentacją;

·       Bardzo dobra znajomość zasad przygotowania dokumentacji projektowej;

·       Bardzo dobra organizacja pracy i samodzielność;

·       Odpowiedzialność, terminowość w realizacji zadań;

To oferujemy

·       PRACĘ ZDALNĄ;

·       Samodzielne stanowisko pracy umożliwiające rozwój zdobytych dotychczas kompetencji zawodowych;

·       Możliwość ciągłego rozwoju - uczestniczenie w wielu innowacyjnych projektach;

·       Udział w ciekawych projektach przy współpracy z przedsiębiorstwami wywodzącymi się z różnych sektorów;

·       Elastyczny tryb pracy;

·       Przyjazną atmosferę pracy w doświadczonym zespole;

CV prosimy składać w odpowiedzi na te ogłoszenie.

Prosimy o dopisanie klauzuli do cv: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Krzyki
ID: 902395994