2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Social media
  5. Social media - Opolskie
  6. Social media - Opole
Dodane 03 kwietnia 2024

Specjalista Social Media - REDMUSTANG®

Wynagrodzenie

4 000 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Opole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowaRekrutacja onlinePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

OPIS

Poszukujemy do stałej współpracy studenta lub studentkę z doświadczeniem w prowadzeniu Social Media. Konieczne zaświadczenie o statusie studenta.

Praca hybrydowa lub stacjonarna w firmie w Opolu.

Twój zakres obowiązków:

  • tworzenie oraz realizacja strategii komunikacji w Social Mediach

  • samodzielne przygotowanie i publikacja angażującego contentu, w tym koordynacja przygotowania materiałów graficznych i multimedialnych na potrzeby Social Media

  • budowanie zaangażowanych społeczności, moderacja profili oraz prowadzenie działań aktywizujących (konkursy, akcje specjalne itp.)

  • przygotowywanie i realizacja kampanii w Menedżerze reklam

  • analiza efektywności prowadzonej komunikacji oraz raportowanie wyników

  • monitorowanie trendów

Nasze wymagania:

  • min. 1 rok doświadczenia w samodzielnej realizacji kampanii oraz prowadzenia profili social media

  • chęć rozwoju i podnoszenia kompetencji

  • kreatywność i myśleniem poza schematami,

  • bardzo dobra znajomość serwisów społecznościowych (m.in. Facebook, Instagram, LinkedIn, Pinterest i TikTok)

  • praktyczna umiejętność obsługi: Facebook Business Manager

  • umiejętność tworzenia ciekawych treści, lekkie pióro oraz znajomość zasad poprawnej pisowni (reguł stylistycznych, interpunkcyjnych i ortografii)

  • kreatywność i ciągłe poszukiwanie nowych rozwiązań

To oferujemy:

  • stałe wynagrodzenie

  • elastyczne godziny pracy

  • szkolenie pod okiem specjalisty

  • współpracę przy ciekawych projektach lojalnościowych i wizerunkowych

  • przestrzeń do działania i realny wpływ na rozwój prowadzonych projektów

  • świetną atmosferę i pracę z młodymi, ambitnymi osobami pasjonującymi się branżą internetową,

Jak wygląda rekrutacja:

  • spełnienie warunków formalnych ogłoszenia

  • wykonanie zadania testowego

  • rozmowa kwalifikacyjna

Prosimy o wysłanie CV poprzez OLX.

Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Lokalizacja

Opole,

Opolskie

Opolskie, Opole
ID: 909303975