2. Praca
  3. HR
  4. Kadry i płace
  5. Kadry i płace - Śląskie
  6. Kadry i płace - Bielsko-Biała
Dodane 15 maja 2024

Specjalista kadry i płace

Lokalizacja

Bielsko-Biała

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Biuro Rachunkowe z siedzibą w Bielsku-Białej, działające na rynku od kilkunastu lat i świadczące wysokiej jakości usługi w obszarze księgowości oraz kadrowo-płacowym dla małych i średnich przedsiębiorstw, poszukuje ambitnych i zmotywowanych kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. Kadr i Płac

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Oczekujemy również ofert od osób z mniejszym doświadczeniem, zakładając możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji, z dużą motywacją do pracy.

Obowiązki:

  • Naliczanie płac

  • Sporządzanie deklaracji ZUS i PIT

  • Prowadzenie akt osobowych

  • Sporządzanie dokumentacji pracowniczej

  • Sporządzanie dokumentacji personalnej związanej z nawiązaniem, przebiegiem oraz rozwiązaniem stosunku pracy oraz umów cywilnoprawnych (umów, aneksów, wypowiedzeń, świadectw pracy)

  • Sporządzanie deklaracji PFRON

  • Bezpośredni kontakt z Klientami biura oraz ZUS

  • Współpraca merytoryczna z pozostałymi pracownikami w dziale kadr i księgowości

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Dobra znajomość przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych

  • Samodzielność i dokładność

  • Dodatkowym atutem będzie znajomość programu Comarch Optima, wykształcenie kierunkowe oraz doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się spółce

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Pracę w miłej atmosferze

  • Wzajemną życzliwość i pomoc

  • Zatrudnienie na umowę o pracę

  • Wynagrodzenie, adekwatne do posiadanych umiejętności, samodzielności i doświadczenia

  • Pracę stacjonarną od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00-16:00

Lokalizacja

Bielsko-Biała,

Śląskie

Śląskie, Bielsko-Biała
ID: 918432297