2. Praca
  3. HR
  4. Rekrutacja
  5. Rekrutacja - Wielkopolskie
  6. Rekrutacja - Poznań
  7. Rekrutacja - Górczyn
Dodane 02 maja 2024

Specjalista /ka ds. rekrutacji

Lokalizacja

Poznań, Górczyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, która elastycznie reaguje na potrzeby rynku pracy. Specjalizujemy się w personalizowanych usługach zatrudnienia. Od powstania firmy dostarczamy rozwiązania w zakresie usług agencji tymczasowej pracy zarówno procesów produkcyjnych, usługowych jak i logistycznych. Obecnie szukamy do swojego zespołu specjalista ds. rekrutacji.

Twój zakres obowiązków:

  • przygotowywanie i publikowanie ogłoszeń o pracę na różnych portalach rekrutacyjnych oraz przy użyciu social media;

  • weryfikacja dokumentów związanych z zatrudnieniem cudzoziemców;

  • budowanie bazy kandydatów, pośredników;

  • współpraca z działem administracji i koordynatorem;

  • przygotowywanie raportów i zestawień z prowadzonych działań.

    Nasze wymagania:

  • dobra znajomość pakietu MS Office;

  • znajomość polskich przepisów dotyczących zatrudnienia cudzoziemców;

  • znajomość jednego z języków (ukraiński, rosyjski, gruziński, angielski), w stopniu pozwalającym na komunikacje z kandydatami. Umiejętność pracy w zespole i pracy w dynamicznym środowisku;

  • sumienność, dokładność, zaangażowanie.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę po okresie próbnym;

  • interesujące warunki finansowe oparte na prowizji uzależnionej od zatrudnionych pracowników;

  • pracę w międzynarodowym środowisku

  • pakiet benefitów

    - dofinansowanie do karty sportowej

    - dofinansowanie mieszkania

    - spotkania integracyjne

    - kawa/herbata

    - parking dla pracowników

    - brak dress code’u

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Górczyn
ID: 896212888