2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Marketing
  5. Marketing - Małopolskie
  6. Marketing - Nowy Sącz
Dodane 07 maja 2024

Specjalista/ka ds. marketingu

Lokalizacja

Nowy Sącz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Szukasz dla siebie ciekawej oferty pracy? Świetnie się składa, bo współpracujemy z największymi firmami w Polsce i szukamy dla nich najlepszych Kandydatów.

Aktualnie prowadzimy rekrutację dla firmy, będącej liderem w produkcji oraz dystrybucji szerokiej gamy blatów laminowanych oraz parapetów, która poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. marketingu

Miejsce pracy: Nowy Sącz

Zapraszamy do aplikowania!

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • przyjazną atmosferę pracy

Obowiązki

  • kreowanie i promowanie profesjonalnego wizerunku firmy

  • odpowiedzialność za tworzenie i zarządzanie strategią marketingową

  • prowadzenie działań marketingowych w oparciu o nowoczesne formy marketingu, LinkedIn, strony www, nowoczesne narzędzia marketingu B2B

  • tworzenie harmonogramu działań marketingowych

  • współpraca z Zarządem i zespołem sprzedaży w celu skoordynowanego podejścia do promocji i sprzedaży

  • monitorowanie oraz analizowanie działań marketingowych, przygotowanie i nadzór nad prowadzonymi kampaniami

  • współpraca z agencjami reklamowymi, z zewnętrznymi dostawcami usług i produktów reklamowych

  • udział w spotkaniach, targach i innych wydarzeniach branżowych

  • bieżąca analiza rynku i konkurencji

  • przygotowywanie regularnych raportów dotyczących wyników działań marketingowych

Wymagania

O Nas

Zajmujemy się kompleksowym dostarczaniem rozwiązań z zakresu HR. Bierzemy pod swoje skrzydła firmowe działy HR i przejmujemy ich zadania: rekrutację, szkolenia, onboarding, zatrudnienie tymczasowe, stałe lub outsourcing, obsługę kadrowo-płacową. Wszystko zgodnie z oczekiwaniami naszych klientów. Działamy skutecznie oferując jakość i zaangażowanie małej agencji pracy z silnymi strukturami i bezpieczeństwem dużej organizacji. Stoi za nami Grupa Personnel Service, jeden z liderów rynku zatrudnienia w Polsce. W ramach grupy od kilkunastu lat prowadzone są największe projekty rekrutacyjne dla czołowych marek. Współpracujemy z przedsiębiorstwami z wielu sektorów, w tym z automotive, RTV/AGD i przemysłu ciężkiego.

Lokalizacja

Nowy Sącz,

Małopolskie

Małopolskie, Nowy Sącz
ID: 916629524