2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Łódzkie
  5. Prace magazynowe - Łódź
  6. Prace magazynowe - Górna
Dodane 26 kwietnia 2024

Specjalista/ka ds. Gospodarki Magazynowej i Dokumentacji - Łódź

Lokalizacja

Łódź, Górna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Jesteśmy Expertem. Media Expertem.

Rządzimy na rynku elektro w Polsce, ale wciąż mamy ambitne plany, więc i  przyszłość należy do nas!

Dlatego już dziś szukamy osoby

na stanowisko

Specjalista/Specjalistka ds. Gospodarki Magazynowej i Dokumentacji

miejsce pracy: Łódź

Za każdym razem, kiedy widzisz biznes, który odnosi sukces, oznacza to, że ktoś kiedyś podjął odważną decyzję (Peter Drucker).

Czas na Ciebie – podejmij rękawicę i zostań Specjalistą/Specjalistką ds. Gospodarki Magazynowej i Dokumentacji w jednym z najnowocześniejszych centrów dystrybucji w Łodzi.

Zapewnimy Ci:

  • umowę o pracę

  • system premiowy

  • wsparcie w trakcie wdrożenia oraz szkolenia

  • zniżki na zakup sprzętu w naszych elektromarketach

  • dofinansowanie do karty Multisport

  • dofinansowanie prywatnej opieki medycznej Medicover

  • ubezpieczenie dla Ciebie i Twojej rodziny na preferencyjnych warunkach

  • Baby Expert, czyli wyprawkę dla Twojego nowo narodzonego dziecka

  • pomoc i opiekę fundacji Mediaexpert ,,Włącz się” dla Ciebie i Twoich bliskich

Twoje zadania:

  • współpraca z koordynatorami serwisu, innymi działami i sklepami ME

  • współpraca z dostawcami rowerów i pojazdów oraz części zamiennych

  • koordynowanie procesów przyjęcia i wydania towarów oraz obiegu dokumentów

  • wystawianie i weryfikacja dokumentów magazynowych

  • obsługa przesunięć międzymagazynowych towarów, wyjaśnianie niezgodności

  • realizacja działań zapewniających sprawne funkcjonowanie serwisu

Od Ciebie oczekujemy:

  • doświadczenia w pracy magazynowej, najlepiej na podobnym stanowisku

  • dobrej znajomości pakietu MS Office, w tym Excel

  • samodzielności i dobrej organizacji pracy

  • umiejętności pracy w zespole

  • mile widziana znajomość budowy rowerów oraz nowinek w tej branży

To co, jesteśmy umówieni na wspólną przyszłość?

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Łódź, Górna

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Górna
ID: 912904627