2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Małopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Kraków
  7. Administracja, prace biurowe - Bronowice
Dodane 14 maja 2024

Specjalista/ka ds. Administracji i Rozliczeń

Wynagrodzenie

5 400 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Bronowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Eduity sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Małopolskiego pod numerem 29783.

W codziennej pracy stawiamy na jakość i profesjonalizm, przy jednoczesnym dbaniu o rozwój potencjału naszych pracowników. Jeśli jesteś osobą z pasją do pracy administracyjnej i finansowej, ta oferta może być dla Ciebie!

Specjalistka/Specjalista ds. administracji i rozliczeń.

Lokalizacja: Kraków

Kluczowe zadania:

  • bieżące prace administracyjne, zapewniające sprawne funkcjonowanie biura,

  • nadzór nad obiegiem dokumentacji Spółek – przygotowanie i kontrola poprawności i kompletności dokumentów (umowy, cesje, cenniki, aneksy),

  • wystawianie faktur VAT oraz innych dokumentów księgowych,

  • wprowadzanie dokumentów do systemu elektronicznego,

  • rozliczanie oraz monitoring należności i zobowiązań,

  • prowadzenie ewidencji faktur oraz kosztów i przychodów, zgodnie z przyjętym standardem, oraz przygotowywanie analiz, raportów kontroli należności na potrzeby wewnętrzne,

  • współpraca z placówkami oświatowymi w zakresie rozliczeń finansowych,

  • prowadzenie działań windykacyjnych zgodnie z przyjętym standardem,

  • obsługa korespondencji związanej z fakturowaniem i administracją,

  • współpraca z działem księgowości w zakresie rozliczeń finansowych,

  • odpowiedzialność za zachowanie poufności i dokładność dokumentów finansowych,

  • wykonywanie innych zadań zleconych przez przełożonego związanych z rozliczeniami i administracją.

Oczekujemy:

  • min. wykształcenie średnie ekonomiczne, atutem będzie wykształcenie wyższe kierunkowe (Finanse i Rachunkowość, Ekonomia, Administracja),

  • podstawowa znajomość przepisów podatkowych oraz ustawy o rachunkowości, podstawowa znajomość MS Excel, umożliwiająca efektywne zarządzanie danymi i tworzenie tabel,

  • min. roczne doświadczenie w pracy biurowej,

  • umiejętność analitycznego myślenia,

  • skrupulatność i dokładność,

  • dobra organizacja pracy i terminowość,

  • odpowiedzialność,

  • komunikatywność,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • zaangażowanie i proaktywna postawa,

  • otwartość na rozwój i zdobywanie wiedzy.

Mile widziane: - znajomość programu LiveKid, - doświadczenie zawodowe w obszarze księgowo-kadrowym.

Z nami zyskujesz:

  • bardzo dobrą atmosferę pracy,

  • stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę (5400-5500 brutto),

  • elastyczne godziny pracy,

  • realną możliwość rozwoju zawodowego,

  • możliwość realizacji własnych pomysłów jak i udziału w inicjatywach podejmowanych przez nas,

  • wsparcie merytoryczne doświadczonej kadry.

Ważne informacje:

Z przyjemnością poznamy Twoje talenty, mocne strony i pomożemy w ich rozwoju.

Zadbamy o to, żebyś czuł/czuła się u nas komfortowo i swobodnie. Damy Ci możliwość wdrażania własnych pomysłów, oraz stworzymy warunki do rozwoju osobistego.

Podczas rekrutacji nie spodziewaj się sztywnej rozmowy, a raczej swobodnej rozmowy o planach i celach.

ZAPRASZAMY - APLIKUJ !

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Bronowice
ID: 918263917