2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Wielkopolskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Trzcinica
Gatner Packaging
Dodane 02 maja 2024

Specjalista działu R&D - konstruktor opakowań

Lokalizacja

Trzcinica

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowisko: KONSTRUKTOR OPAKOWAŃ W DZIALE R&D.

Główne zadania:

  • projektowanie opakowań zgodnie z oczekiwaniem Klienta,
  • przygotowanie dokumentacji niezbędnej do produkcji opakowań,
  • udział i monitorowanie poprawności wykonania pierwszej produkcji,
  • zamawianie narzędzi niezbędnych do produkcji opakowań,
  • współpraca z klientem wewnętrznym (sprzedaż, planowanie, produkcja, BOK),
  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Oczekujemy:

  • znajomości oprogramowania typu CAD w stopniu podstawowym,
  • znajomości oprogramowania CorelDRAW i Adobe Illustrator w stopniu średnio-zaawansowanym,
  • dobrej organizacji pracy, skrupulatności i dokładności w wykonywaniu zadań,
  • kreatywności i poczucia estetyki,
  • doświadczenie w projektowaniu grafiki i opakowań - mile widziane,
  • portfolio dotychczasowych prac mile widziane.

Oferujemy

  • umowę o pracę,
  • pensję zasadniczą + premię,
  • wdrożenie przygotowujące do samodzielnej pracy,
  • pracę w nowoczesnym biurowcu
  • możliwość rozwoju zawodowego według ustalonych standardów.
  • niekorporacyjne środowisko pracy
  • możliwość przystąpienia do pakietu PZU, LUXMED, MULTISPORT

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Trzcinica,

Wielkopolskie

Dokładna lokalizacja
Wielkopolskie, Trzcinica
ID: 914444824