2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Opolskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Krzyżanowice
Dodane 06 maja 2024

Specjalista ds. zamówień

Lokalizacja

Krzyżanowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Poszukujemy osoby na stanowisko specjalista ds. zamówień:

Zakres obowiązków:

- rozpisywanie mebli na formatki;

- zamawianie materiałów potrzebnych do realizacji zlecenia;

-przygotowanie kosztorysów

Nasze wymagania:

-doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;

-umiejętność rozpisywania mebli na formatki;

-znajomość programu PRO100 będzie dodatkowym atutem;

-umiejętność czytania rysunków technicznych;

-samodzielność i dobra organizacja pracy

-zaangażowanie i chęć rozwoju;

-niezależność, komunikacja, kreatywność, zaangażowanie;

-umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

-pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;

-zatrudnienie na umowę o pracę;

-wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności oraz zaangażowania pracownika premie, dodatki;

-możliwość rozwijania swoich umiejętności;

Lokalizacja

Krzyżanowice,

Opolskie

Opolskie, Krzyżanowice
ID: 882177679