2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Małopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Kraków
  7. Administracja, prace biurowe - Bronowice
Grupa PGD
Dodane 30 kwietnia 2024

Specjalista ds. Ubezpieczeń Komunikacyjnych

Lokalizacja

Kraków, Bronowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

DF Grupa PGD - Ford

Ford Grupa PGD to sieć autoryzowanych salonów samochodowych oraz serwisów mechanicznych działających w 4 lokalizacjach na terenie kraju.

Pracujemy na najwyższych standardach, dobrych praktykach handlowych, jak i wieloletnim doświadczeniu Grupy PGD. Na co dzień, niezależnie od marki i rynku ułatwiamy ludziom życie. W pracy i po pracy jesteśmy #PozytywnieZaangażowani.

Lokalizacja: Kraków, ul. Jasnogórska 60

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa Klientów w autoryzowanym salonie samochodowym w zakresie sprzedaży ubezpieczeń komunikacyjnych

  • Ścisła współpraca z działami sprzedaży samochodów

  • Wykonywanie czynności związanych z zawieraniem umów ubezpieczeniowych

  • Współpraca z TU

  • Rozliczanie transakcji

  • Raportowanie prowadzonych działań

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży produktów ubezpieczeniowych

  • Doświadczenie w pracy z klientem indywidualnym

  • Wysoko rozwinięte zdolności handlowe - nawiązywanie kontaktów i budowanie dobrych relacji przychodzą Ci z łatwością

  • Znasz standardy obsługi Klienta i potrafisz skutecznie negocjować

  • Prezentujesz pro kliencką postawę i wysoką kulturę osobistą

  • Jesteś dobrze zorganizowany i nastawiony na realizację celów

  • Potrafisz sprawnie obsługiwać MS Office

To oferujemy

  • Umowę o pracę i stabilne warunki zatrudnienia (pierwsza umowa na rok – brak okresu próbnego)

  • Miejsce pracy wyposażone w niezbędne narzędzia pracy

  • Bezpłatną opiekę medyczną w Centrum Medycznym Luxmed (dla Ciebie i Twoich najbliższych)

  • Dofinansowujemy pakiet Multisport

  • Oferujemy zniżki na produkty i usługi Holding1

  • Organizujemy różnego rodzaju programy i konkursy pracownicze promujące zdrowy tryb życia

  • Ponadto dofinansowujemy własne pomysły Pracowników na inicjatywy społeczne realizowane poza godzinami pracy

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Bronowice
ID: 913862432