2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Marketing
  5. Marketing - Wielkopolskie
  6. Marketing - Poznań
  7. Marketing - Smochowice
Julia - KAEM
Dodane 25 kwietnia 2024

Specjalista ds. trade marketingu

Lokalizacja

Poznań, Smochowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

KAEM Sp. z o. o. to polski producent i dystrybutor narzędzi malarskich - od ponad 30 lat rośniemy w siłę i z początkowo małej, rodzinnej firmy staliśmy się dynamiczną i prężną organizacją. Zbudowaliśmy stabilne i bezpieczne miejsce pracy dla blisko 500 pracowników w 8 spółkach Grupy HARDY w 11 krajach na świecie. Nie jesteśmy typem korporacji, lecz dużą firmą rodzinną, która oferuje przyjazne środowisko pracy, a także ceni wartości, jakimi są szacunek dla innych i lojalność. Produkty naszych marek tj.: HARDY, SCLEY, GRÖNE czy KUSSNER znajdziesz w ponad 2500 punktach dystrybucji na terenie całego kraju, w tym w największych sieciach marketów budowlanych.

Obecnie firma KAEM Sp. z o.o. poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań - Baranowo, ul. Rzemieślnicza 14.

Twoje zadania:

  • Realizacja działań trade marketingowych

  • Planowanie i ewidencja zapotrzebowania na narzędzia marketingowe wspierające dział sprzedaży w realizacji planów sprzedażowych (materiały komunikacyjne, gadżety handlowe)

  • Bieżący monitoring efektywności prowadzonych działań trade marketingowych, zarządzanie przepływem informacji w ramach procesu

  • Monitoring działań trade marketingowych konkurencji

  • Bieżąca współpraca z zespołem sprzedaży w ramach działań trade marketingowych i promocyjnych prowadzonych u klientów

  • Wsparcie operacyjne dla implementacji narzędzi trade marketingowych i promocji

  • Organizacja logistyczna targów i imprez handlowych (krajowych i zagranicznych)

  • Zarządzanie zasobem gadżetów i materiałów POS, implementacja POS oferty promocyjnej w punktach sprzedaży

  • Wsparcie w realizacji programów kierowanych do konsumenta ostatecznego takich jak konkursy, programy i loterie promocyjne

Nasze wymagania:

  • Znajomość narzędzi trade marketingowych i ich praktycznego zastosowania

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2

  • Umiejętności analityczne, w tym praktyczna umiejętność analizowania danych/raportów i wyciągania wniosków

  • Komunikatywność, doświadczenie w pracy z klientem

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziane:

  • Doświadczenie zawodowe na stanowisku specjalisty ds. trade marketingu lub specjalisty ds. marketingu

  • Wyższe wykształcenie powiązane ze stanowiskiem

Oferujemy:

  • Pracę pełną ciekawych wyzwań w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Udział w rozwojowych projektach trade marketingowych

  • Uczestnictwo w szkoleniach

  • Stabilność zatrudnienia

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Benefity: dofinansowanie do opieki medycznej Luxmed i karty Multisport

Zachęcamy do aplikowania poprzez przycisk "Aplikuj".

Prosimy o dopisanie klauzuli do CV: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Smochowice
ID: 909357094