2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Marketing
  5. Marketing - Warmińsko-mazurskie
  6. Marketing - Olsztyn
Dodane 09 kwietnia 2024

Specjalista ds. Trade Marketing

Lokalizacja

Olsztyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Zadania:

  • tworzenie, nadzór nad koordynacja promocji oraz projektów lojalnościowych,

  • wzmacnianie lokalnej widoczności produktów poprzez dystrybucję standów, weryfikację widoczności, rozliczanie ekspozycji zgodnie z ustaloną formą i budżetem,

  • koordynacja działań związanych z planowaniem, produkcją i egzekucją i dystrybucją materiałów  POS do sił sprzedaży,

  • opieka nad gazetkami promocyjnymi, tworzenie modułów do gazetek, dystrybucja próbek oraz kart nowych produktów,

  • dbanie o aktualizację informacji w bazach danych oraz serwisach,

  • prowadzenie i nadzór nad kalendarzem TM,

  • zarządzanie magazynem,

  • współpraca z działami Sprzedaży, Logistyki

Wymagania:

  •  min. roczne doświadczenie w pracy w Dziale Trade Marketingu i/ lub Działu Sprzedaży,

  • umiejętności analityczne,

  • biegła obsługa programów MS Office,

  • wysokie poczucie odpowiedzialności,

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej,

  • komunikatywność oraz wysoka kultura osobista

Mile widziane:

  • znajomość branży FMCG,

  • praktyczna znajomość j. angielskiego

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • narzędzia służbowe również do użytku prywatnego (laptop, telefon),

  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,

  • możliwość rozwoju, podnoszenia kwalifikacji, szkoleń,

  • praca w zgranym zespole

Lokalizacja

Olsztyn,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Olsztyn
ID: 910597330