2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Dolnośląskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Wrocław
  6. Pozostałe oferty pracy - Śródmieście
Dodane 16 kwietnia 2024

Specjalista ds. Technicznych (K/M)

Lokalizacja

Wrocław, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

SPIE Building Solutions Sp. z o.o. to lider polskiego rynku Facility Management, świadczący multitechniczne usługi dla nieruchomości biurowych, logistycznych, handlowych i przemysłowych. Firma wspiera swoich Klientów w utrzymywaniu energooszczędnych i przyjaznych dla środowiska budynków oraz projektuje, dostarcza i instaluje kompleksowe rozwiązania w zakresie systemów bezpieczeństwa, ochrony przeciwpożarowej, teletechniki, automatyki budynkowej i elektromobilności dla wszystkich sektorów rynku.

Grupa SPIE to ponad 48 000 entuzjastów technologii na całym świecie. W Polsce zespół SPIE Building Solutions liczy obecnie ponad 900 osób. W ramach usług multitechnicznych nieruchomości obsługujemy powierzchnię ponad 10,2 mln m2 na terenie całego kraju. Naszym Klientom gwarantujemy kompleksowe wsparcie na każdym etapie cyklu życia budynku: od koncepcji i projektu instalacji oraz systemów, po ich wykonanie, konserwacje i modernizacje.

Twój zakres obowiązków:

  • wsparcie przełożonego w prowadzeniu kontraktów z zakresu zarządzania i obsługi nieruchomości;

  • pozyskiwanie i negocjowanie ofert od podwykonawców oraz przygotowywanie ofert dla klientów na prace w zakresie modernizacji, aranżacji, napraw, usprawnień, remontów w budynkach magazynowych i komercyjnych;

  • kontrola poszczególnych etapów prac, rozliczanie i raportowanie postępu wykonywania zleceń;

  • prowadzenie doradztwa technicznego dla klientów;

  • tworzenie raportów zużycia mediów i ich optymalizacja

Nasze wymagania:

  • wykształcenie techniczne (elektryka, elektrotechnika, energetyka, inżynieria środowiska itp.);

  • doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata;

  • znajomość obsługi instalacji budynkowych (elektryka, HVAC, hydraulika, pneumatyka, automatyka budynkowa itp.);

  • umiejętność nawiązywania i utrzymywania kontaktów z klientami;

  • znajomość technik sprzedaży i negocjacji;

  • znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na przygotowanie dokumentacji;

  • znajomość obsługi komputera (programy MS Office);

  • cechy takie jak: efektywna organizacja czasu i pracy, komunikatywność, determinacja w działaniu, umiejętność realizacji zadań w sytuacji stresu i pod presją czasu, punktualność, samodzielność, umiejętność pracy w zespole, analityczne myślenie;

Mile widziane:

  • uprawnienia SEP G1, G2, G3;

  • czynne prawo jazdy kat. B

To oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie będącej liderem branży w Polsce, w dynamicznie rozwijającym się sektorze rynku;

  • bezpieczne i przyjazne środowisko pracy;

  • przyjazną atmosferę i wsparcie zespołu;

  • program wdrożeniowy (wprowadzający) dla nowych pracowników i wsparcie menedżera;

  • uczestnictwo w ciekawych projektach technicznych;

  • szkolenia umożliwiające zdobycie nowych uprawnień finansowane przez pracodawcę;

  • możliwość awansu w strukturach firmy;

  • premie za dodatkowe aktywności i nagrody zależne od wyników pracy;

  • profesjonalne wyposażenie (tel. komórkowy, laptop, odzież firmowa i inne narzędzia pracy);

  • dofinansowanie do żłobków i przedszkoli; wypoczynku dzieci i młodzieży;

  • dofinansowanie wydarzeń sportowych i kulturalnych;

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Śródmieście
ID: 910678461