2. Praca
  3. HR
  4. Pozostałe w HR
  5. Pozostałe w HR - Mazowieckie
  6. Pozostałe w HR - Warszawa
  7. Pozostałe w HR - Ochota
HR ARTTIME
Dodane 25 kwietnia 2024

Specjalista ds. Szkoleń/ Trener wewnętrzny

Lokalizacja

Warszawa, Ochota

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jesteśmy agencją pracy ArtTime. Świadczymy usługi outsourcingu i pracy tymczasowej na terenie Polski.

Stale się rozwijamy i działamy z myślą o dynamicznie zmieniającym się rynku pracy, dlatego poszukujemy osoby na stanowisko:

Obowiązki:

  • Badanie potrzeb szkoleniowych we współpracy z kadrą kierowniczą oraz działem HR

  • Tworzenie planów szkoleniowych oraz przeprowadzanie szkoleń

  • Opracowywanie materiałów warsztatowych oraz szkoleniowych

  • Wsparcie w procesie adaptacyjnym nowych pracowników

  • Administracja i obsługa platformy szkoleniowej

  • Współtworzenie polityki rozwoju pracowników

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe – mile widziana psychologia, socjologia bądź pokrewne

  • Minimum 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Znajomość języka ukraińskiego/ rosyjskiego w stopniu komunikatywnym

  • Znajomość języka polskiego w stopniu bardzo dobrym

  • Doświadczenie w prowadzeniu szkoleń i warsztatów poszerzających kompetencje miękkie i twarde

  • Znajomość zagadnień związanych z rozwojem pracowników

  • Wysokorozwinięte umiejętności interpersonalne

  • Zaangażowanie, komunikatywność i kreatywność

Oferujemy:

  • Niezbędne narzędzia do realizacji codziennych zadań

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia w rozwijającej się firmie

  • Pakiet benefitów i atrakcyjny system motywacyjny

  • Przyjazną atmosferę pracy w zespole i współpracę między działami

  • Możliwość rozwoju w ramach wewnętrznych struktur

Dołączysz do naszego zespołu? Nie czekaj! Aplikuj już teraz!

CV prosimy przesyłać drogą elektroniczną. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami. Aplikacje bez CV nie będą rozpatrywane.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dokumentach przesłanych w odpowiedzi na ofertę pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez ArtTime Outsourcing Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t. j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Ochota
ID: 909480284