2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Zachodniopomorskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Szczecin
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Centrum
PRO Truck
Dodane 29 kwietnia 2024

Specjalista ds. Sprzedaży – ubezpieczenia transportowe

Lokalizacja

Szczecin, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Inny

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy

PRO-TRUCK to kilkunastoosobowy zespół profesjonalistów, którzy z wielkim sercem rozmawiają z Klientami o ich potrzebach. Pomagamy, doradzamy, a następnie sprzedajemy pomysły na racjonalne zarządzanie flotą firm transportowych w zakresie jej ubezpieczenia, finansowania i wymiany.

Jesteśmy ważnym graczem na polskim rynku ubezpieczeń transportowych, wyznaczamy standardy i bijemy rekordy sprzedaży każdego dnia. Wyróżniamy się na rynku profesjonalnym i odpowiedzialnym podejściem do każdej sprawy naszych Klientów. Jesteśmy liderem sprzedaży w wybranych towarzystwach ubezpieczeniowych, co wynika ze starannie wynegocjowanych parametrów naszych produktów.

Jednocześnie wychodzimy z założenia, że pracuje się, by zarabiać, dlatego jeżeli czujesz, że ogłoszenie jest właśnie dla Ciebie, daj nam o tym znać. Spotkajmy się, porozmawiajmy, zobaczmy co możemy dla siebie zrobić!

Twój zakres obowiązków

  • Stanowisko, jakie dla Ciebie przygotowaliśmy to Specjalista ds. Sprzedaży – ubezpieczenia transportowe.

  • Twoim zadaniem będzie poznanie potrzeb setek polskich firm transportowych. Będziesz rozmawiał/a z Klientami o ubezpieczeniach ich taboru, o tym co kupić, co sprzedać, jak to sfinansować. Często będziesz słuchać opowieści o ich psie, kocie, żonie, retarderach, tłokach, zużytych oponach, płacach minimalnych w Niemczech, Francji, Włoszech... Nam to sprawia wiele przyjemności, pytanie czy Tobie również... Pracujemy stacjonarnie w biurze (nie odwiedzamy Klientów osobiście), od pn. do pt. do godziny 16.

  • Nasze wymagania

    • Przede wszystkim nie wymagamy doświadczenia w branży transportowej, ubezpieczeniowej czy finansowej, chociaż nie będzie nam przeszkadzać, jeżeli będziesz miał/a przeszłość ubezpieczeniową, spedycyjną lub transportową. Ważne jest dla nas abyś lubił/a rozmawiać z ludźmi, abyś wiedział/a co, jak i kiedy chcesz osiągnąć. Na wstępie pokażemy Ci biuro i zasady w nim panujące, powiemy co jest dla nas ważne, nauczymy Cię wszystkiego, co jest istotne w swobodnej rozmowie z naszymi potencjalnymi Klientami. W późniejszym czasie wymagać będziemy daleko idącej samodzielności, kreatywności i wielu innych ...ości, które stworzą z Ciebie jeden z filarów naszego przedsiębiorstwa

    • To oferujemy

      • Proponujemy współpracę w oparciu o umowę o pracę lub inną dowolnie wybraną przez Ciebie formę zatrudnienia. Realizując swoje podstawowe cele będziesz mógł/mogła liczyć na wynagrodzenie (łącznie z prowizją) w okolicach 7000 netto. Nie określamy górnej granicy Twojego wynagrodzenia, a nasi najlepsi Handlowcy podwajają tą kwotę. Będziemy wspierać Cię każdego dnia, abyś jak najszybciej mógł przekroczyć swoje i nasze oczekiwania.

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Centrum
ID: 911950844