2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Zachodniopomorskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Szczecin
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Majowe
Dodane 24 kwietnia 2024

Specjalista ds. sprzedaży Szczecin

Lokalizacja

Szczecin, Majowe

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

REJS Spółka z o.o. jest wiodącym producentem wyposażenia do mebli. Centrala firmy mieści się w Rypinie w woj. kujawsko-pomorskim. Przedsiębiorstwo zatrudnia ponad 700 pracowników. Grupa REJS skupia 4 zakłady produkcyjne, 18 punktów handlowych oraz 11 spółek partnerskich.

Jeden z oddziałów handlowych firmy Rejs Sp. z o.o. mieści się w Szczecinie.

Poszukujemy komunikatywnych osób, które swoją wiedzą, doświadczeniem i zaangażowaniem chciałyby rozwijać sieć sprzedaży marki Rejs. Docenimy chęci do działania, własną inicjatywę, samodzielność, a także kompetencje w zakresie znajomości rynku mebli.

Aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Specjalista ds. sprzedaży

Miejsce pracy: Szczecin (Prawobrzeże)

Opis stanowiska:

  • Sprzedaż produktów z oferty handlowej firmy.

  • Bezpośrednia bieżąca obsługa klientów oddziału.

  • Realizacja powierzonych celów.

  • Prace administracyjne związane z obsługą handlową oddziału.

  • Tworzenie ofert sprzedażowych dla klientów.

  • Dbanie o dobry wizerunek placówki.

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży mile widziane.

  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office, szczególnie MS Excel.

  • Umiejętności komunikacyjne.

  • Umiejętność pracy w grupie.

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

  • Profesjonalne wdrożenie do pracy;

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

  • Wynagrodzenie zasadnicze plus premia za wyniki.

  • Możliwość realnego rozwoju w przyszłościowej branży.

  • Miłą atmosferę w dynamicznym zespole.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Majowe
ID: 742717868