2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Kujawsko-pomorskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Bydgoszcz
Dodane 21 maja 2024

Specjalista ds. sprzedaży - stacjonarnej i internetowej

Wynagrodzenie

4 400 - 4 900 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Bydgoszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma: Z 30-letnim doświadczeniem na rynku handlowym i usługowym, nasza firma ciągle się rozwija i poszerza zakres swojej działalności. Jesteśmy dumni z naszego profesjonalizmu i wysokiej jakości obsługi klienta.

Stanowisko: Sprzedawca w sklepie internetowym i stacjonarnym

Lokalizacja: Bydgoszcz (Miedzyń)

Zakres obowiązków:

  • Profesjonalna obsługa klientów w sklepie stacjonarnym.

  • Zarządzanie treścią i sprzedażą w sklepie internetowym, w tym dodawanie produktów, zdjęć i opisów.

  • Obsługa klientów online poprzez rozmowy telefoniczne oraz korespondencję e-mailową; przygotowywanie i wysyłanie ofert.

  • Kompletowanie i wysyłanie zamówień: wystawianie dokumentów sprzedaży (paragony, faktury) oraz pakowanie paczek.

Wymagania:

  • Doświadczenie w obsłudze klienta oraz w sprzedaży detalicznej.

  • Praktyczna znajomość platform e-commerce takich jak PrestaShop, Shoper, WooCommerce, Allegro.

  • Biegłość w obsłudze pakietu Microsoft Office.

  • Wysoka kultura osobista i rzetelność.

  • Samodzielność i umiejętność efektywnego organizowania własnej pracy.

Godziny pracy: 9:00 - 17:00

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie: 4.300 - 4.900 zł brutto miesięcznie.

  • Przyjazne środowisko pracy.

  • Szkolenia z zakresu obsługi aplikacji internetowych.

  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwoju zawodowego.

  • Premie uzależnione od wyników.

  • Zatrudnienie na pełen etat.

Aplikacja: Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem na adres naszej firmy. Prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.)."

Uwaga: Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 919971247