2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Opolskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Opole
Dodane 23 kwietnia 2024

Specjalista ds. sprzedaży samochodów nowych!

Lokalizacja

Opole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

WiW Sp. z o.o. z siedziba w Opolu poszukuje doradcy handlowego ds. sprzedaży samochodów nowych!

Zakres obowiązków:

  • Kompleksowa obsługa klienta

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów

  • Budowanie długotrwałych relacji z klientami

  • Realizacja planów sprzedaży

  • Dbałość o realizację standardów jakościowych

Wymagania:

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Wykształcenie min. średnie

  • Zaangażowanie w realizacji codziennych zadań

  • Prawo jazdy kat. B

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Podstawowa znajomość branży motoryzacyjnej

  • Dobra znajomość pakietu MS Office

  • Wysoka kultura osobista

  • Dyspozycyjność

Oferujemy:

  • Ciekawą i stabilną pracę w oparciu o umowę o pracę

  • Motywacyjny system wynagrodzeń

  • Niezbędne narzędzia do pracy

  • Szkolenia i rozwój osobisty

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się tylko z wybranymi osobami

Lokalizacja

Opole,

Opolskie

Opolskie, Opole
ID: 913946505