2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Zachodniopomorskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Szczecin
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Centrum
Dodane 17 czerwca 2024

Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Dla Osób Niepełnosprawnych

Wynagrodzenie

5 500 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Szczecin, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyRekrutacja onlineZapraszamy seniorów

Stanowisko: Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Dla Osób Niepełnosprawnych

Rozwijaj się zawodowo pomagając osobom z niepełnosprawnością wrócić do mobilności :)

Opis stanowiska: Jesteśmy fundacją zajmującą się pomocą osobom niepełnosprawnym i seniorom.

Poszukujemy osoby na stanowisko Specjalisty ds. Sprzedaży Samochodów Dla Osób Niepełnosprawnych. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za aktywną sprzedaż samochodów przystosowanych dla osób z niepełnosprawnością, obsługę klienta oraz finalizację transakcji. Dodatkowo, doświadczony kandydat będzie odpowiedzialny za monitorowanie dostępnych samochodów w Polsce i Europie w celu przygotowywania ofert sprzedaży.

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta

  • Samodzielność oraz umiejętność uczenia się

  • Umiejętność organizacji pracy i podejście analityczne

  • Mile widziane doświadczenie związane z motoryzacją

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę, pełny etat.

Wynagrodzenie:

  • Podstawa: 4000 złotych

  • Wynagrodzenie prowizyjne: do kilku tysięcy złotych, w zależności od osiąganych wyników

Dodatkowe informacje:

  • Oferujemy szkolenie dla nowych pracowników

  • Benefity (takie jak prywatna opieka zdrowotna czy karnety na siłownię) do rozważenia

  • Praca związana z pomocą osobom z niepełnosprawnością daje satysfakcję z przywracania mobilności i częściowej wolności

Jeśli jesteś zainteresowany/a tym stanowiskiem i spełniasz wymagania, prosimy o przesłanie swojego CV .

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Centrum
ID: 921193088