2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Marketing
  5. Marketing - Wielkopolskie
  6. Marketing - Poznań
  7. Marketing - Łazarz
Dodane 25 kwietnia 2024

Specjalista ds. Sprzedaży (praca zdalna)

Lokalizacja

Poznań, Łazarz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: Praca zdalna, W siedzibie firmyRekrutacja online

W związku z dynamicznym rozwojem doświadczonej Agencji SEO poszukujemy Kandydata na stanowisko: Specjalista ds. sprzedaży usług marketingowych

Praca na stałe w nowoczesnym biurze w centrum Poznania lub praca zdalna lub hybrydowa.

Posiadamy takie systemy i tak dobry marketing, że [Stosunkowo łatwa możliwość finalizowania nowych umów z klientami], a co za tym idzie wysokie prowizje dla Pracownika

Zakres obowiązków:

  • Obsługa wpływających leadów do firmy (mail, telefon),

  • Podstawowa analiza stron internetowych klientów pod kątem ich skutecznego pozycjonowania lub innych działań e-marketingowych (po przeszkoleniu),

  • Przeprowadzanie konsultacji, oraz prezentowanie ofert dla klientów,

  • Sprzedaż produktów e-marketingowych, głównie Pozycjonowanie stron (SEO),

  • Realizowanie planów sprzedażowych,

  • Uczestnictwo w wewnętrznych szkoleniach (sprzedaż, e-marketing)

Oferujemy:

  • Leady - potencjalnych klientów, którym oferujemy swoje usługi,

  • Proces sprzedaży i asystentów, w celu skutecznej finalizacji nowych umów (zadamy o wszystko)

  • Nowoczesne i innowacyjne narzędzia, które zwiększą Twoją skuteczność pracy.

  • Wynagrodzenie stałe i prowizyjne (umowa o pracę, umowa zlecenie lub B2B),

  • Dodatkowe atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne,

  • Uczestnictwo w wewnętrznych szkoleniach (sprzedaż, e-marketing),

  • Wdrożenie do pracy,

  • Narzędzia oraz wszelkie zasoby potrzebne do wykonywania pracy,

  • Zarobki adekwatne do zaangażowania i efektów pracy,

  • Pełen etat

Wymagania:

  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów,

  • Brak oporu do rozmów telefonicznych i konsultacji online (nie mylić z cold callingiem),

  • Umiejętności komunikacyjne,

  • Umiejętności prezentowania ofert sprzedażowych i prowadzenia prezentacji,

  • Mile widziana znajomość produktów e-marketingowych (głównie minimalna wiedza o pozycjonowaniu stron w wyszukiwarkach),

  • Minimum roczne doświadczenie w kontakcie z klientem lub w sprzedaży.

Osoby zainteresowane współpracą z Grupa-SEO prosimy o przesłanie CV na adres mailowy kariera(at)grupa-seo.pl.

Proces rekrutacji:

  • Zbieranie CV,

  • Krótka rozmowa telefoniczna,

  • Spotkanie rekrutacyjne,

  • Szkolenia (z marketingu i ze sprzedaży),

  • Praca i wsparcie,

Prezentacja naszej firmy:

Firma Grupa-SEO tworzy zespół kilkudziesięciu osób, którzy z pasją promują, pozycjonują i reklamują w sieci klientów z każdej branży. To zgrany zespół ludzi pracujący zdalnie i w biurze w Poznaniu.

Zapraszamy do naszego zespołu.

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Łazarz
ID: 882578725