2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Marketing
  5. Marketing - Warmińsko-mazurskie
  6. Marketing - Olsztyn
Dodane 20 kwietnia 2024

Specjalista ds. sprzedaży i marketingu w hotelu

Wynagrodzenie

4 500 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Olsztyn

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Specjalista ds. sprzedaży i marketingu

Zakres obowiązków:

Działania sprzedażowe :

·         Przygotowywanie ofert handlowych  w oparciu o opracowane standardy hotelu i ustaloną politykę cenową,

·         Aktywna sprzedaż bezpośrednia – nawiązywanie nowych kontaktów z klientami biznesowymi, sprzedaż usług oferowanych,  w kontakcie bezpośrednim, mailowym lub telefonicznym.

·         Nadzorowanie przebiegu  sprzedanych imprez, koordynowanie.

·         Nadzór nad realizacją eventu, przyjęć ,

·         Raportowanie postępów pracy oraz planowanych działań w pliku Excel

Działania marketingowe :

·         Zarządzanie profilami w mediach społecznościowych, w tym tworzenie treści i angażowanie odbiorców.

·         Przygotowywanie materiałów reklamowych I marketingowych dla różnych kanałów, zapewniając spójność przekazu i kontentu.

·         Tworzenie materiałów sprzedażowych, takich jak prezentacje, broszury, banery, itp., w celu wsparcia zespołu sprzedaży.

·         Nadzór nad przebiegiem imprez oraz dbanie o standardy,

Nasze wymagania :

·         Ścisła współpraca z innymi działami w hotelu,

·         Doświadczenie zawodowe w dziale sprzedaży min. 2 lata,

·         Umiejętność planowania, kreatywność, odpowiedzialność,

·         Znajomość rynku hotelarskiego, umiejętność analizy danych rynkowych oraz ofert obiektów konkurencyjnych,

·         Znajomość zarządzania mediami społecznościowymi i utrzymania stron internetowych

 Oferujemy :

·         atrakcyjny system premiowy uzależniony od sprzedaży, oraz bonusy w formie karnetów voucherów,

·         pracę w zgranym zespole,

·         elastyczne godziny pracy,

·         pracę w pięknie położonym hotelu nad jeziorem Ukiel,

·         niezbędne narzędzia do pracy mobilnej :auto służbowe, laptop, biuro

Lokalizacja

Olsztyn,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Olsztyn
ID: 913209332