2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Lubelskie
  5. Prace magazynowe - Sitaniec
Dodane 02 kwietnia 2024

Specjalista ds. sprzedaży części - Sitaniec

Lokalizacja

Sitaniec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Chcesz zmienić pracę na lepszą, szukasz stabilnego pracodawcy?

Jeśli tak, zapoznaj się z naszą ofertą.

Jesteśmy polską firmą o ugruntowanej pozycji na rynku z ponad 30 – letnim doświadczeniem.

Mamy autoryzację na sprzedaż i serwis samochodów ciężarowych, maszyn rolniczych i budowlanych, autokarów, specjalistycznych zabudów, samochodów dostawczych.

W skład Grupy Wanicki wchodzą marki DAF, John Deere, Tatra. Kramer, Irizar, Yanmar, Geesinknorba, Lamberet, Isuzu, Piaggio, SIP, AVR.

Sprawdź->aplikuj->do zobaczenia :).

Aktualnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. sprzedaży części

Miejsce pracy: Sitaniec k. Zamościa

  Zakres obowiązków:

  • sprzedaż części do samochodów ciężarowych,

  • przyjmowanie dostaw, wydawanie towaru,

  • rozliczanie zrealizowanych zleceń,

  • pomoc w doborze właściwych części,

  • wybór odpowiednich dostawców, spełniających wymogi jakościowe,

  • przygotowywanie raportów, i ofert handlowych,

  • analizowanie rynku i pozyskiwanie nowych klientów.

Oczekiwania/wymagania:

  • wiedza z zakresu motoryzacji oraz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • wykształcenie min. średnie lub wyższe techniczne,

  • dobra znajomość pakietu MS Office,

  • dyspozycyjność,

  • prawo jazdy kategorii B,

  • umiejętności negocjacyjne,

  • znajomość podstawowych procedur księgowych,

  • odpowiedzialność i samodzielność w działaniu,

  • komunikatywna znajomość j. angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • pracę w renomowanej i stabilnej firmie,

  • umowę o pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie, wysokość zależna od zaangażowania i doświadczenia,

  • prywatna opieka medyczna,

  • ubezpieczenie na życie i NNW,

  • perspektywy rozwoju osobowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,

  • wszelkie niezbędne narzędzia do komfortowego wykonywania zadań zawodowych.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji lub kontakt telefoniczny z działem rekrutacji 72*******73 lub 72*******22 od poniedziałku do piątku w godz. 8-16.

 Dziękujemy za nadesłane oferty i informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez WW Wanicki Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.”, a w razie wyrażenia zgody na przetwarzanie danych na potrzeby dalszych rekrutacji: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez WW Wanicki Sp. z o.o. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji”

Administratorem Pani / Pana danych osobowych jest WW Wanicki Sp. z o.o.

Lokalizacja

Sitaniec,

Lubelskie

Lubelskie, Sitaniec
ID: 737643317