2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Mazowieckie
  5. Prace magazynowe - Otwock
Dodane 18 kwietnia 2024

Specjalista ds. sprzedaży części/ Magazynier - Sobiekursk k. Otwocka

Lokalizacja

Otwock

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy

Chcesz zmienić pracę na lepszą, szukasz stabilnego pracodawcy?

Jeśli tak, zapoznaj się z naszą ofertą.

Jesteśmy polską firmą o ugruntowanej pozycji na rynku z ponad 30 – letnim doświadczeniem.

Mamy autoryzację na sprzedaż i serwis samochodów ciężarowych, maszyn rolniczych i budowlanych, autokarów, specjalistycznych zabudów, samochodów dostawczych.

W skład Grupy Wanicki wchodzą marki DAF, John Deere, Tatra. Kramer, Irizar, Yanmar, Geesinknorba, Lamberet, Isuzu, Piaggio, SIP, AVR.

Sprawdź->aplikuj->do zobaczenia :).

Aktualnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. sprzedaży części/Magazynier

Miejsce pracy: Sobiekursk k. Warszawy

Zakres obowiązków:

  • przyjmowanie i rozkładanie towaru,

  • współpracę z pracownikami hali warsztatowej w zakresie realizowanych zleceń,

  • rozliczanie zrealizowanych zleceń,

  • organizowanie dostaw towaru,

  • wybór odpowiednich dostawców, spełniających wymogi jakościowe,

  • przygotowywanie raportów, i ofert handlowych,

  • sprzedaż części do samochodów ciężarowych.

Oczekiwania/wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • znajomość lokalnego rynku motoryzacyjnego,

  • wysoka kultura osobista, rzetelność i odpowiedzialność za powierzone zadania,

  • dyspozycyjność, bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz motywacja do podejmowania działań,

  • płynna obsługa pakietu MS Office,

  • pozytywne nastawienie,

  • prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy:

·   pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

·   swobodę działania-cenimy ludzi kreatywnych i skutecznych,

·   niezbędne narzędzia do pracy: telefon, komputer,

·   ciekawą i pełną wyzwań pracę,

·   możliwość rozwoju zawodowego,

·   atrakcyjne wynagrodzenie,

·   prywatna opieka medyczna,

·   ubezpieczenie na życie i NNW.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji lub kontakt telefoniczny z działem rekrutacji: 72*******73, 72*******22 od poniedziałku do piątku w godz. 8-16.

Zapewniamy anonimowość podczas składania aplikacji.

Dziękujemy za nadesłane oferty i informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MW Wanicki sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.”, a w razie wyrażenia zgody na przetwarzanie danych na potrzeby dalszych rekrutacji: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez MW Wanicki sp. z o.o. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji”

Administratorem Pani / Pana danych osobowych jest MW Wanicki Sp. z o.o.

Lokalizacja

Otwock,

Mazowieckie

Mazowieckie, Otwock
ID: 711338334