2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Kujawsko-pomorskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Bydgoszcz
Dział Kadr
Dodane 13 maja 2024

Specjalista ds. sprzedaży - klienci biznesowi

Lokalizacja

Bydgoszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: TakMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jeśli potrafisz prowadzić rozmowy handlowe i skutecznie zamykać proces sprzedaży to czekamy tu właśnie na Ciebie!

PRYMUS HVAC&R - bezpośredni importer oraz dystrybutor Chłodnictwa Komercyjnego, Klimatyzacji i Pomp Ciepła, z siedzibą w Bydgoszczy - działamy nieprzerwanie od 1990 roku. Prowadzimy sprzedaż hurtową a naszymi odbiorcami są głównie firmy instalacyjne.

Oferta skierowana jest do osób dobrze czujących się w obszarze sprzedaży, ze znajomością skutecznych technik sprzedażowych. Znajomość branży, w której działamy nie jest warunkiem koniecznym - wystarczy łatwość w przyswajaniu wiedzy technicznej. Zapewniamy pełne wdrożenie, wsparcie i regularne szkolenia.

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie

  • łatwość w przyswajaniu wiedzy technicznej

  • wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne i interpersonalne

  • swoboda w prowadzeniu rozmów telefonicznych oraz spotkań

  • zaawansowana znajomość technik sprzedaży oraz umiejętność prowadzenia negocjacji

  • doświadczenie w pracy z klientem biznesowym B2B

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • prawo jazdy kat. B

Twój zakres obowiązków:

  • budowanie długoterminowych relacji handlowych z klientem biznesowym - utrzymywanie i rozszerzanie współpracy z dotychczasowymi klientami oraz aktywne pozyskiwanie nowych

  • doradztwo techniczno-handlowe i sprzedaż produktów z oferty firmy (chłodnictwo, klimatyzacja, pompy ciepła, narzędzia dla instalatorów) – pozyskiwanie nowych zamówień oraz realizacja celów sprzedażowych

  • reprezentowanie firmy na międzynarodowych targach branżowych

To oferujemy:

  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej - ponad 30 lat działalności!

  • umowę o pracę na pełen etat, na czas nieokreślony

  • wynagrodzenie podstawowe oraz dodatkowe premie uzależnione od efektów pracy

  • szkolenie wdrożeniowe oraz regularne szkolenia sprzedażowo - rozwojowe

  • pracę w trybie stacjonarnym z możliwością odbywania bezpośrednich spotkań w siedzibie klienta, w zależności od potrzeb – zapewniamy swobodę w działaniu przy zachowaniu wysokich standardów firmy

  • prywatną opiekę medyczną oraz ubezpieczenie grupowe

  • niezbędne narzędzia pracy: telefon, laptop, samochód służbowy

Sposób aplikacji:

Prosimy o przesłanie CV z klauzulą: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133 poz.883)"

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 810897076