2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Social media
  5. Social media - Mazowieckie
  6. Social media - Warszawa
  7. Social media - Mokotów
Dodane 15 kwietnia 2024

Specjalista ds. Social Mediów

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Praktyka / staż, Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca w weekendyMiejsce pracy: Praca zdalnaRekrutacja online

W związku z pozyskaniem nowych kontraktów poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce wykonywania pracy: zdalnie wraz ze spotkaniami operacyjnymi w Warszawie

Zakres obowiązków

  • opracowywanie strategii działań w zakresie Social Mediów Galerii Handlowej

  • obsługa komunikacji w Social Mediach (Instagram, Tik tok) , bieżące reagowanie w mediach i przygotowywanie odpowiedzi, w tym przygotowywanie postów,

  • analiza skuteczności prowadzonych działań i wyciąganie wniosków,

  • kreowanie wizerunku firmy,

  • organizacja materiałów fotograficznych oraz filmowych ( Instagram – 15 postów m-c, Tik tok – 15 materiałów m-c)

  • monitoring mediów własnych oraz konkurencji,

  • rekomendacje dotyczące planowanych działań oraz analiza trendów.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 911916961