2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Social media
  5. Social media - Podlaskie
  6. Social media - Białystok
  7. Social media - Centrum
Dodane 26 kwietnia 2024

Specjalista ds. Social Media w Pizzerii Gorący Trójkąt

Wynagrodzenie

5 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Białystok, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Inny

Specjalne wymagania: Status studentaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Częste podróże służbowe

Opis

Specjalista ds. Social Media

Zakres obowiązków:

·        Prowadzenie profili społecznościowych firmy Gorący Trójkąt (Facebook, Instagram oraz Tik-Tok);

·        Tworzenie treści tekstowych, graficznych, materiałów foto i video relacjonujących wydarzenia oraz funkcjonowanie firmy;

·        Przygotowanie strategii i harmonogramu komunikacji we wszystkich kanałach społecznościowych;

·        Analiza trendów związanych z działaniami marketingowymi;

·        Współpraca z innymi działami firmy w ramach realizowanych działań;

·        Wsparcie w innych działaniach marketingowych.

Wymagania:

·        Posiadasz min. 2 letnie doświadczenie w prowadzeniu mediów społecznościowych;

·        Myślisz nieszablonowo i jesteś otwarty na nowe rozwiązania;

·        Znasz się na obsłudze programów graficznych oraz do edycji video;

·        Potrafisz tworzyć zróżnicowane treści w tym grafiki, rolki i relacje;

·        Posiadasz lekkie pióro i zacięcie copywritera niezbędne do tworzenia ciekawych treści;

·        Jesteś na bieżąco z nowinkami i rozwojem świata social media;

·        Posiadasz portfolio projektów;

·        Prawo jazdy kat. B;

·   Umiejętność występowania przed kamerą;

Oferujemy:

·        Pracę w młodym zespole opartą o umowę B2B lub umowę zlecenie (student);

·        Warunki finansowe dopasowane do umiejętności i wiedzy;

·        Pełne wsparcie na każdym etapie współpracy;

·        Pracę na pełny etat;

·        Możliwość realnego wpływu na rozwój organizacji;

·        Szansę rozwoju.

Doceniamy ambitne i energiczne osoby. CV oraz portfolio prosimy wysyłać w odpowiedzi na ogłoszenie. Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Kandydaci bez CV nie będą brani pod uwagę.

Gotowy/a na wyzywania? Zapraszamy!

Podlaskie

Podlaskie, Białystok, Centrum
ID: 914630136