2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Social media
  5. Social media - Mazowieckie
  6. Social media - Warszawa
  7. Social media - Praga-Północ
Dodane 11 kwietnia 2024

Specjalista ds. social media i marketingu

Wynagrodzenie

4 000 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Praga-Północ

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Specjalne wymagania: Status studentaOdpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Sophie Thao

Sophie Thao to marka jubilerska obecna na polskim rynku od ponad 12 lat. Pracujemy przede wszystkim z biżuterią srebrną oraz złotą. Sprzedaż prowadzimy na rynkach hurtowym (B2B) oraz detalicznym (B2C – punkty sprzedaży w Warszawie oraz e-commerce). Jesteśmy od wielu lat obecni na wszystkich najważniejszych branżowych imprezach targowych w Polsce.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy do zespołu osoby na stanowisko:

Opis stanowiska:

Twoim zadaniem będzie:

1)    prowadzenie profili w social media (facebook, instagram) w oparciu o tworzony przez siebie kontent (z naciskiem na kontent filmowy)

2)    stworzenie społeczności Klientów hurtowych (B2B) i prowadzenie do niej komunikacji

3)    robienie zdjęć packshotowych do sklepu internetowego

4)    prowadzenie intensywnej polityki promocyjnej w kanale B2C

5)    dbanie o szatę graficzną sklepu internetowego

6)    organizacja i nadzór nad realizacją sesji zdjęciowych

7)    rekrutacja i współpraca z Ambasadorkami marki

8)    współpraca z podwykonawcą prowadzącym działania reklamowe (GoogleAds)

9)    podążanie za aktualnymi trendami w branży jubilerskiej

Oczekujemy:

- Doświadczenia na podobnym stanowisku oraz samodzielności i zaradności

- Umiejętności posługiwania się programami graficznymi (tworzenie grafik, podstawowa obróbka zdjęć)

- Umiejętności obróbki materiału filmowego (montaż wideo)

- Umiejętności pracy z Meta Business Suite (również w zakresie Menadżera Reklam)

- Doświadczenie w pracy z biżuterią będzie dodatkowym atutem

- Zainteresowania branżą modową i aktualnymi trendami

- Umiejętności posługiwania się poprawną polszczyzną

- Dbałości o estetykę

Oferujemy:

·       Możliwość pracy w przyjaznym środowisku z pięknymi produktami

·       Samodzielne stanowisko z dużym zakresem swobody raportujące bezpośrednio do właściciela firmy

·       Możliwość realnego wpływania na życie i funkcjonowanie firmy, rozwijania i realizowania nowych projektów

·       Wszystkie niezbędne narzędzia do pracy

Pracujemy tylko stacjonarnie, biuro mieści się w Parku Skaryszewskim.

Mazowieckie

Dokładna lokalizacja
Mazowieckie, Warszawa, Praga-Północ
ID: 911015624