2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Social media
  5. Social media - Mazowieckie
  6. Social media - Warszawa
  7. Social media - Wola
Dodane 17 kwietnia 2024

Specjalista ds. social media i content/wideo marketingu.

Lokalizacja

Warszawa, Wola

Pełny etat

Typ umowy

Inny, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Serwis RatujLaptopa od 16 lat lat cieszy się zaufaniem i dobrą opinią wśród klientów. Nasi technicy mogą pochwalić się ogromnym doświadczeniem i pracą na najnowszym sprzęcie. Naprawiamy laptopy na najwyższym stopniu zaawansowania i ratujemy najtrudniejsze przypadki. Zapraszamy do współpracy osoby, które mają pomysł na poprowadzenie kampanii marketingowej (Facebook, TikTok, Instagram) naszego serwisu oraz są otwarci na nagrywanie krótkich filmów z pracy naszych techników z ciekawych napraw i opowiadania o tym naszym odbiorcom.

Co oferujemy:

• możliwość świadczenia usług dla dynamicznie rozwijających się projektów.

• znaczny zakres odpowiedzialności przy realizacji zadań,

• możliwość realizacji własnych pasji,

• zdobycia doświadczenia zawodowego,

• wsparcie opiekuna, który dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem,

• szkolenia wewnętrzne, rozwijające kompetencje i umiejętności pracownika,

• praca w zgranym zespole w przyjaznej atmosferze.

Zakres obowiązków:

• tworzenie wideo contentu na Tik Toka, Instagrama i Facebooka,

• montaż wideo,

• tworzenie treści na podstawie strategii marketingowych projektów,

• wsparcie komunikacji oraz kampanii projektów,

• tworzenie prostych grafik w Canvie,

• śledzenie trendów w sprzętach komputerowych Wymagania:

• dobre zrozumienie zasad marketingu treści i procesów tworzenia treści,

• znajomość platform: Instagrama, Tik Toka i Facebooka,

• sprawne posługiwanie się polszczyzną, tzw. „lekkie pióro”,

• umiejętność montażu w programach CupCut/InShot/Tik Tok lub innych,

• umiejętność tworzenia prostych grafik w Canvie/Photoshopie,

• zdolność do wyszukiwania interesujących tematów i trendów w marketingu,

• kreatywność, inicjatywa, nieszablonowe podejście do realizowanych projektów,

• wysoki poziom umiejętności komunikacyjnych i budowania relacji,

• dokładność oraz odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,

• samodzielność, zaangażowanie i inicjatywa w działaniu,

• mile widziane zainteresowanie technologią, w szczególności w laptopach, komputerów stacjonarnych

Jeśli posiadasz pasję do mediów społecznościowych, jesteś kreatywny/a i chcesz być częścią naszego zespołu. Prześlij nam swoje CV i portfolio, abyśmy mogli poznać Twoje umiejętności i doświadczenie w marketingu.

Nie poszukujemy osób do pracy zdalnej oraz osób bez doświadczenia w zarządzaniu SM.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Wola
ID: 912510386