2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Social media
  5. Social media - Śląskie
  6. Social media - Katowice
  7. Social media - Dąbrówka Mała
Dodane 16 kwietnia 2024

Specjalista ds. Social Media

Wynagrodzenie

4 242 - 6 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Katowice, Dąbrówka Mała

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowa

Opis

Zostań Specjalistą ds. Social Media w Expert Snu!

Poszukujemy Specjalisty, który dołączy do naszego zespołu i przeniesie naszą komunikację na wyższy poziom.

Aby wziąć udział w rekrutacji prześlij do nas swoje CV oraz portfolio z przykładowymi działaniami wykonywanymi w Social Mediach.

Zadania, jakie stawiamy przed tobą:

  • Planowanie, kreacja, publikacja postów, moderacja komentarzy i wiadomości prywatnych (Instagram, Facebook, TikTok, Linkedin, Pinterest, Youtube).

  • Planowanie, przygotowywanie, nagrywanie materiałów video (m.in. stories, reelsy, video na YT), w tym również występowanie przed kamerą/telefonem.

  • Wykonywanie zdjęć w salonach stacjonarnych niezbędnych do promocji marki.

  • Prowadzenie relacji z naszych firmowych salonów lub wydarzeń.

  • Wykazanie się kreatywnością i umiejętnością tworzenia angażujących treści: SM, blog, newsletter.

  • Współtworzenie strategii marketingowej i wizerunkowej podległych firmie marek.

  • Planowanie, tworzenie oraz prowadzenie kampanii Facebook Ads.

  • Monitoring mediów i aktywne poszukiwanie nowych możliwości promocji firmy.

  • Ścisła współpraca z grafikiem i całym zespołem Expert Snu.

  • Monitoring konkurencji, najnowszych trendów, niestandardowych praktyk.

  • Realizacja założonych wskaźników KPI, rozliczanie budżetu.

  • Przygotowywanie comiesięcznych raportów wraz z analizą i rekomendacją kolejnych działań.

Czego od Ciebie oczekujemy?

  • Wymagane doświadczenie w prowadzeniu działań na profilach w mediach społecznościowych.

  • Umiejętność wyszukiwania ciekawych tematów. Planowanie i pilnowanie, aby publikacje wychodziły o odpowiednim czasie i bez błędów - ostatni check jest Twój.

  • Mile widziane doświadczenie w prowadzeniu kampanii FB Ads oraz znajomość GA4.

  • Kreatywność, samodzielność, własna inicjatywa.

  • Znajomość najnowszych trendów i narzędzi w zakresie social media.

  • Poczucie odpowiedzialności za wizerunek marki oraz prowadzone działania.

  • Elastyczność i gotowość do dostosowania się do zmieniających się priorytetów.

Co możemy Ci zaoferować?

  • Umowę o pracę.

  • Prowizję uzależnioną od wyników sprzedaży sklepów internetowych za pośrednictwem Social Media.

  • Przyjazną atmosferę oraz wsparcie całego zespołu.

  • Zniżki pracownicze na cały asortyment.

  • Częściowo zdalną pracę.

Kim jesteśmy?

Expert Snu to prężnie działający sklep internetowy z dystrybucją na całą Polskę, a także sprzedaż w salonach stacjonarnych - jesteśmy w Rzeszowie, Krakowie, Katowicach, Kielcach, Dębicy, Krośnie, Lublinie, Łodzi, Toruniu i Wrocławiu. Oferujemy kompleksowe wyposażenie sypialni. Nieustannie poszerzamy ofertę sklepu internetowego i ciągle otwieramy kolejne salony.

Śląskie

Śląskie, Katowice, Dąbrówka Mała
ID: 909162777