2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Social media
  5. Social media - Mazowieckie
  6. Social media - Sochaczew
Dodane 23 kwietnia 2024

Specjalista ds. Social Media

Lokalizacja

Sochaczew

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Nasz zespół znowu się rozrasta i dlatego poszukujemy kreatywnej i zmotywowanej osoby do pracy w naszej Agencji Śmieszne Kotki w centrum Sochaczewa przy fascynujących projektach z zakresu social mediów.

Jeśli jesteś osobą, która spędza czas na przeglądaniu różnych platform społecznościowych, uwielbia eksperymentować z postami, rolkami i chciałbyś poznać ten świat od podszewki, to jesteśmy zainteresowani Twoim talentem i pasją!

Czego od Ciebie oczekujemy:

  • Zainteresowania i podstawowa wiedza z zakresu social mediów.

  • Kreatywność i umiejętność tworzenia atrakcyjnych treści na media społecznościowe.

  • Chęć nauki i gotowość do pracy.

  • Znajomość Canva.

  • Znajomość programów do montowania rolek - stopień minimum podstawowy.

Co oferujemy:

  • Fascynujące projekty związane z social mediami.

  • Możliwość nauki od doświadczonych ekspertów w dziedzinie marketingu internetowego.

  • Pracę w wymiarze pół etatu z opcją przejścia po okresie próbnym na pełen etat.

  • Elastyczne godziny pracy (poniedziałek-piątek) bądź dostosowane do Twojego planu.

Jako Specjalista ds. Social Media będziesz pełnić niezastąpioną rolę w naszym zespole, zapewniając wsparcie biurowe w dynamicznym środowisku.

Twoje zadania obejmować będą:

  • Opieka nad obecnymi i nowymi klientami Agencji.

  • Kreatywne tworzenie postów na różnych platformach społecznościowych.

  • Aktywne poszukiwanie najnowszych trendów w social mediach i udział w burzach mózgów w zespole.

  • Tworzenie grafik i treści na przygotowanych szablonach, aby przyciągnąć uwagę naszych obserwatorów online po pełnym przeszkoleniu.

Jeśli jesteś studentem lub osobą, która poszukuje pracy, a jednocześnie spełniasz nasze wymagania, to jesteśmy zainteresowani Twoją aplikacją!

Nie musisz mieć dużego doświadczenia, jeśli jesteś gotów do nauki i pracy w zespole, to jesteśmy gotowi Cię przyjąć. Chcemy dać Ci możliwość rozwoju i zdobycia cennego doświadczenia w dziedzinie social mediów. Jeśli jesteś zainteresowany/-a dołączeniem do naszego zespołu, prosimy o przesłanie CV wraz z przykładowymi realizacjami np. rolek (mogą być to prywatne rolki z których jesteś dumny/a).

Lokalizacja

Sochaczew,

Mazowieckie

Mazowieckie, Sochaczew
ID: 913898261