2. Praca
  3. HR
  4. Kadry i płace
  5. Kadry i płace - Lubelskie
  6. Kadry i płace - Lublin
MedicalSport
Dodane 01 maja 2024

Social Media Junior Specialist

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Cześć!

Szukamy nowej koleżanki/nowego kolegi do działu marketingu w naszej firmie. Jeżeli umiesz w social media, to ta oferta jest dla Ciebie. Napisz nam jakie profile w social media już teraz prowadzisz, pochwal się, nie wyczytamy tego z samego CV :)

Zadania na stanowisku Social Media Specialist:

- tworzenie kreacji graficznych i tekstów na potrzeby mediów społecznościowych(Instagram, tik tok, Facebook),

- kręcenie i montaż video na potrzeby social mediów (życie firmy, prowadzenie lajwów, aktywne prowadzenie stories z udziałem swojego wizerunku - bycie twarzą marki),

- udział w wydarzeniach firmowych i ich relacjonowanie na stories.

Wymagane umiejętności:

- obsługa programów: Canva lub inny program graficzny, Capcut lub program do montażu z pakietu Adobe,

- dobra dykcja,

- znajomość zasad języka polskiego i poprawnej polszczyzny,

- swoboda w nagrywaniu siebie,

- znajomość podstawowych zasad projektowania graficznego.

Od nas:

Oferujemy:

  • umowa o pracę/BB/zlecenie

  • multisport/ubezpieczenie PZU/owoce etc.

  • fajny zgrany zespół

  • szkolenia oraz imprezy integracyjne

  • zniżki na produkty z oferty firmy

Czekamy na Twoje CV oraz próbkę możliwości w social media, do zobaczenia!

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 899748583