2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Mazowieckie
  6. Księgowość - Warszawa
  7. Księgowość - Mokotów
Dodane 19 kwietnia 2024

Specjalista ds Rozliczeń w Dziale Księgowości

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowa, W siedzibie firmy

Opis

Jesteśmy Heimstaden.

Reprezentujemy bardzo szybko rozwijający się sektor długoterminowego wynajmu nieruchomości (PRS) i działamy już w 9 krajach europejskich: Niemczech, Norwegii, Szwecji, Finlandii, Danii, Holandii, Czechach, Wielkiej Brytanii, a od 2021 roku również w Polsce.

Ponieważ nasze korzenie sięgają Skandynawii, nasza działalność i nasze wartości koncentrują się na tworzeniu przyjaznego środowiska życia dla naszych najemców, oferowaniu wysokiej jakości i dobrze zaprojektowanych mieszkań oraz wspieraniu rozwoju społeczności najemców.

Jako pracodawca zwracamy szczególną uwagę na zapewnienie naszym pracownikom przestrzeni do kreatywności, innowacji i dzielenia się wiedzą. Jest to możliwe, gdy dbamy o dobrą atmosferę w pracy, równowagę między życiem osobistym i zawodowym oraz dobre samopoczucie naszych pracowników!

Więcej na www.heimstaden.com

Do naszego zespołu Księgowości poszukujemy osoby wspierającej nas w rozliczeniach.

Obowiązki:

· Prowadzenie dokumentacji księgowej w odpowiedniej jakości i zgodnie z wymaganymi terminami

· Księgowanie wszelkiego rodzaju dokumentów finansowych w systemie finansowym, w tym wystawianie faktur wewnątrzfirmowych

· Prowadzenie ewidencji środków trwałych

· Przygotowywanie płatności

· Odpowiedzialność za wszystkie czynności związane z zamykaniem ksiąg rachunkowych (miesiąc, kwartał, rok) i sprawozdawczością księgową, w tym sporządzanie sprawozdań finansowych

· Wsparcie w przygotowywaniu wszystkich deklaracji i zeznań podatkowych (w tym podatku od nieruchomości)

· Wsparcie w przygotowywaniu innych raportów na potrzeby Grupy

· Wspieranie zespołów operacyjnych we wszystkich kwestiach związanych z finansami, księgowością i podatkami - w zależności od potrzeb)

· Środowisko pracy: Narzędzia Microsoft (Dynamics 365, MS Office, MS Teams)

Szukam osób, które posiadają:

· Doświadczenie w pracy z MS Dynamics (najlepiej D365)

· Co najmniej 1-2 lata doświadczenia na stanowiskach związanych z księgowością (GL + zadania raportowe)

· Doświadczenie w przygotowywaniu sprawozdań finansowych i wszelkiego rodzaju deklaracji podatkowych oraz sprawozdań dla banków i urzędów statystycznych

· Praktyczną znajomość i zrozumienie polskich ustaw księgowych i podatkowych

· Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (pisemna i ustna)

Heimstaden oferuje:

· Elastyczne godziny pracy

· Prywatne ubezpieczenie medyczne dla Ciebie i Twojej rodziny

· Kartę sportową

· Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat

· Międzynarodowe środowisko pracy w dynamicznej firmie

· Udział w międzynarodowym projekcie

· Dobrze zlokalizowane, wysokiej klasy biuro (pl. Unii Lubelskiej w Warszawie).

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 913038077