2. Praca
  3. HR
  4. Rekrutacja
  5. Rekrutacja - Dolnośląskie
  6. Rekrutacja - Wrocław
  7. Rekrutacja - Fabryczna
Polpflege plus
Dodane 30 kwietnia 2024

Specjalista ds. rekrutacji z językiem niemieckim

Lokalizacja

Wrocław, Fabryczna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Polpflege plus sp. z o.o. jest licencjonowaną Agencją Pracy działającą na rynku polskim, holenderskim i niemieckim, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 4755. Jesteśmy firmą świadczącą najwyższej jakości usługi związane z zarządzaniem zasobami ludzkimi obejmujące outsourcing personalny, doradztwo personalne oraz konsultacje HR.

Do naszego oddziału we Wrocławiu obecnie poszukujemy osoby na stanowisko :

Zakres obowiązków :

 - Selekcja i rekrutacja kandydatów

 - Definiowanie i weryfikowanie kompetencji kandydatów

 - Budowanie bazy kandydatów

 - Bieżąca obsługa pracowników

 - Koordynacja procesu wymiany personelu

 - Współpraca z innymi działami w celu zapewnienia najwyższej jakości świadczonych usług

Oferujemy:

- Stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

 - Umowę o pracę

 - Atrakcyjne wynagrodzenie

 - Możliwość rozwoju zawodowego i stałego podnoszenia kwalifikacji

Wymagania :

 - znajomość języka niemieckiego w stopniu umożliwiającym komunikację

 - Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne, komunikatywność

 - Odpowiedzialność i zaangażowanie w wykonywaną pracę

 - Umiejętność obsługi pakietu MS Office

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli :

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Fabryczna
ID: 913890308